Kolizja na ul. Bałtyckiej w Olsztynie

i

Autor: KMP Olsztyn Kolizja na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Kierowca miał 3 promile.

Kolizja na Bałtyckiej, kierowca był pijany. Niedawno doszło tam do tragedii

2021-12-07 9:06

Na ul. Bałtyckiej w Olsztynie 27-letni kierowca uderzył w bariery, a następnie w jadącego sąsiednim pasem suzuki. 27- latek był pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 3 promile. Kilka tygodni wcześniej w podobnym miejscu doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęło młode rodzeństwo Weronika i Sebastian.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (5 grudnia) około godz. 18:00 na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierowca mitsubishi jadąc w kierunku ul. Jeziornej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w bariery, a następnie w jadącego sąsiednim pasem suzuki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 27- latek był pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 3 promile. Mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Kilka tygodni wcześniej niedaleko miejsca zdarzenia doszło do innego, ale tragicznego w skutkach zdarzenia. 11 listopada na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Rybaki zginęło młode rodzeństwo, Weronika i Sebastian. W sprawie toczy się postępowanie. Kierowca podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku przebywa w areszcie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Weronika i Sebastian spoczęli w jednym grobie. Łzy same płyną do oczu. "Do zobaczenia" [ZDJĘCIA]

Miejsce tragedii, gdzie zginęli Weronika i Sebastian

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Olsztyn. Spowodował kolizję. Miał ponad 3 promile!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE