Koronawirus w warmińsko-mazurskim. 3 NOWE PRZYPADKI w regionie, kim są pacjenci?

2020-03-26 9:35 SCH
Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia informuje o nowych zakażonych
Autor: pexels.com

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek (26 marca) rano o 34 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Są też nowe zachorowania w woj. warmińsko-mazurskim. Sprawdź najnowszy raport o koronawirusie.

Koronawirus na Warmii i Mazurach. W sumie już 36 osób zachorowało na koronawirusa w woj. warmińsko-mazurskim. 3 kolejne przypadki potwierdziło w czwartek (26 marca) Ministerstwo Zdrowia.

- Mamy 34 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. lubelskiego, 6 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. wielkopolskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego oraz po 1 osobie z woj. świętokrzyskiego, podkarpackiego i zachodniopomorskiego - czytamy we wpisie resortu w mediach społecznościowych.

Koronawirus na Warmii i Mazurach. Kim są chorzy?

Kim są zakażeni pacjenci? To młoda kobieta z Olsztyna oraz dwóch mężczyzn: młody i w średnim wieku z powiatu nowomiejskiego. Wszyscy są w stanie dobrym. Wszyscy transmisja wewnętrzna – poinformował Krzysztof Guzek, rzecznik Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.

W czwartek pojawiły się też dobre informacje dotyczące koronawirusa w woj. warmińsko-mazurskim. Wyzdrowiała pierwsza pacjentka z naszego regionu zarażona COVID-19. Kobieta ma opuścić szpital w Ostródzie i udać się na trwającą 7 dni kwarantannę domową.

Chcesz być na bieżąco z informacjami o koronawirusie w innych regionach Polski? Kliknij TUTAJ.

Koronawirus - jak się przed nim bronić? Zalecenia immunologów

Koronawirus. Posłuchaj, czy wiesz jakie są objawy zakażenia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.