Kortowiada

i

Autor: Marcin Galon / materiały organizatora Kortowiada.

Święto studentów

Kortowiada 2024. Warszawska formacja gwiazdą święta studentów

2023-11-21 12:00

Lista gwiazd Kortowiady 2024 ma coraz mniej niewiadomych. We wtorek (7 listopada) organizatorzy poinformowali, że pod koniec maja w Olsztynie wystąpi warszawska formacja Lordofon.

Lordofon wśród gwiazd Kortowiady 2024

Jedną z gwiazd przyszłorocznej Kortowiady będzie Lordofon. To warszawska formacja założona kilka lat temu przez Macieja Poredę i Michała Jurka. Jak informują organizatorzy olsztyńskich juwenaliów, "tworzona przez nich muzyka to oryginalna mieszanka rapu, muzyki miejskiej oraz gitarowej alternatywy. Inspiracją jest dla nich zarówno Nirvana, jak i Kendrick Lamar czy współczesne trapowe brzmienia". Po dwóch latach od wydania świetnie przyjętego przez krytyków i środowisko hip-hopowe albumu „Koło” duet zaprezentował nowy krążek – „Passé”.

Kortowiada 2024 rozpocznie się w środę (22 maja) i potrwa do soboty (25 maja). Uczestnicy juwenaliów UWM będą mogli wziąć udział w wielu przygotowanych przez organizatorów wydarzeniach. Na olsztyńskiej scenie od czwartku do soboty wystąpi wielu wyjątkowych i różnorodnych artystów. Do tej pory ujawniono, że w Olsztynie zagrają: Wilki, Margaret, Dwa Sławy x Mielzky x Pers oraz Lordofon. Kolejne ogłoszenie 5 grudnia.Karnety upoważniające do wstępu na Plażę Kortowską dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady – www.bilety.kortowiada.pl. Do 4 grudnia można nabyć karnet z pierwszej puli.

ZOBACZ: Co wiesz o Olsztynie? Jeśli tu mieszkasz, 8/10 punktów to minimum! [QUIZ]

Tego mogłeś nie wiedzieć o Idze Świątek!
Nasi Partnerzy polecają