Miłki. Krzysztof przyznał się do zabicia matki. Znajomi nie mogą uwierzyć

2021-11-25 7:00
Ciało kobiety znalezione w Miłkach. Syn zabił matkę?
Autor: Paweł Kicowski/Super Express Ciało kobiety znalezione w Miłkach. Czy syn zabił matkę?

42-letni Krzysztof C. jest podejrzany o zabicie swojej matki Danuty. Do zbrodni doszło w Miłkach (woj. warmińsko-mazurskie). Mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Sąsiadom i znajomym trudno uwierzyć, że 42-latek dopuścił się tak okropnego czynu. Mówią o nim "spokojny, normalny człowiek".

Przypomnijmy, że 20 listopada w Miłkach znaleziono ciało 75-letniej kobiety. Była martwa, a na ciele miała rany kłute. Danuta C. została zamordowana. Podejrzanym o dokonanie tej strasznej zbrodni jest syn kobiety, Krzysztof C. 42-latek przyznał się do zabójstwa, ale wyjaśnień odmówił. Ofiara, Danuta C., była obłożnie chora. Opiekowały się nią jej dzieci: Krzysztof wraz z siostrą. Potwierdzają to sąsiedzi. — Krzysiek się nią opiekował razem z siostrą, która mieszka naprzeciwko. Nie wiem, co mu odbiło — zastanawia się jedna z sąsiadek. — Jak go policja zatrzymała, widziałam jego oczy, to tak jakby szatan go opętał — opowiada kobieta.Znajomi i sąsiedzi mówią o 42-latku "spokojny, normalny człowiek". Był wojskowym. — Ciężko im uwierzyć, że zabił matkę — mówi znajoma rodziny. Inny znajomy dodaje, że Krzysztof C. "miał swój świat", ale nigdy nie pomyślałby, że zabije własną matkę. 42-latkowi za zabójstwo grozi dożywocie. Obecnie Krzysztof C. przebywa w areszcie, gdzie spędzi 3 miesiące.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Barczewko. Nastolatkowie zginęli w wypadku. Szokujące ustalenia śledczych

Rodzinna zbrodnia w Miłkach. Zobacz zdjęcia

Miłki: Znaleźli poranione zwłoki kobiety. Zabił ją syn?
Sonda
Czy należy przywrócić stosowanie kary śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE