Niebezpieczna gra na Mazurach! Jeśli do niej dołączysz, nie masz szans!

2020-08-09 8:00 SCH
Gra, hazard
Autor: Pixabay Policja przestrzega przed niebezpieczną grą w mazurskich kurortach.

Policja ostrzega przed uczestnictwem w grze, które w wielu turystycznych miastach, w tym również na Mazurach, cieszy się sporym zainteresowaniem. Chodzi o grę w tzw. "trzy kubki". W Mikołajkach pojawiły się osoby proponujące udział w grze. Policjanci ostrzegają turystów i mieszkańców, aby nie dali się oszukać.

Gra w "trzy kubki". Uwaga na oszustów!

Policja ostrzega przed graniem w tzw. "trzy kubki". Funkcjonariusze przestrzegają, że uczestnicząc w grze, nie masz szans wygrać.  Bardzo często oszuści próbują namówić do gry przechodniów, którzy widzą cieszącego się z kolejnych wygranych gracza. Bardzo często gracz i prowadzący grę są ze sobą w zmowie, aby zachęcić innych do uczestnictwa i wydawania pieniędzy. Trzeba też pamiętać o tym, że stojąc w tłumie i tylko obserwując można zostać okradzionym.

Gra w "trzy kubki". Co to jest?

Prowadzący grę posługuje się trzema kubkami. Zmieniając błyskawicznie ustawienie kubków, daje graczowi – po wpłaceniu określonej kwoty (ustalanej przez benklarza arbitralnie) – za zadanie wskazanie kubka skrywającego kulkę lub monetę. Najczęściej oszust z kilkoma wspólnikami pozoruje grę, w której jest „ogrywany” przez wspólników. Dzieje się tak do momentu, gdy na grę zdecydują się przypadkowe osoby. Początkowo i one wygrywają, dopóki nie zaczną stawiać większych kwot.

Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.