Olsztyn: PIJANY OJCIEC "opiekował się" dzieckiem. Nieodpowiedzialny mężczyzna skończył w izbie wytrzeźwień

2021-04-21 7:52
Pijany mężczyzna
Autor: Pixabay W Olsztynie pijany mężczyzna opiekował się 9-letnim dzieckiem. Miał 2 promile alkoholu. Zdj. ilustracyjne.

Dwa promile alkoholu miał 40-letni mężczyzna, który wykazał się kompletnym brakiem odpowiedzialności i będąc w takim stanie, opiekował się swoim 9-letnim synem. Ostatecznie chłopcem zaopiekowała się jego mama, zaś 40-letni mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień w której pobyt, być może skłoni go do chwili refleksji.

Opieka nad dzieckiem wymaga odpowiedzialności. Brakiem wyobraźni tym razem wykazał się 40-letni mężczyzna, który będąc kompletnie pijanym opiekował się swoim synem. Do niebezpiecznej sytuacji doszło pod nieobecność żony, która w tym czasie byłą w pracy. O tym, czy mężczyzna swoim zachowaniem naraził dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia zdecyduje wkrótce sąd rodzinny.

W poniedziałek (19 kwietnia) po godzinie 16:00 oficer dyżurny KMP w Olsztynie przyjął zgłoszenie dotyczące sprawowania opieki nad dzieckiem przez nietrzeźwego rodzica. 40-letni mężczyzna, mając dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu, opiekował się swoim 9-letnim synem. Ostatecznie 9-latkiem zaopiekowała się jego mama, zaś 40-letni mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień w której pobyt, być może skłonił go do chwili refleksji.

Policja przypomina, że każdy z nas powinien mieć świadomość, że pijani rodzice czy opiekunowie stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa dziecka. Jeśli widzimy dzieci, które znajdują się w sytuacji zagrażającej ich życiu lub zdrowiu, należy od razu zgłosić taką sytuację policjantom.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tym razem mu się nie upiekło! Pijany piekarz piekł ciastka. Miał 3,5 promila

21-latek włamał się do zabytkowego tramwaju. Rozbił kamerę, ale nagranie się zachowało
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE