Olsztyn: Z okna na czwartym piętrze WYPADŁ roczny chłopiec! To mogło skończyć się tragedią!

2020-07-12 11:19 Magdalena Jaśkiewicz-Stawowczyk
Olsztyn: Z okna na czwartym piętrze WYPADŁ roczny chłopiec!
Autor: Pixabay/ FeeLoona fot. poglądowe

Olsztyn, z okna mieszkania na czwartym piętrze wypadło roczne dziecko. Można mówić o cudzie, bo chłopiec przeżył upadek, i pomimo tak groźnego wypadku wyszedł z niego praktycznie bez szanku. Sprawą zajmują się olsztyńscy policjanci.

Do mrożącego krew w żyłach wypadku doszło w sobotę (11 lipca), późnym wieczorem. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy olsztyńskiej policji poinformował, że roczny chłopiec wypadł z okna mieszkania na czwartym piętrze.

- Na miejsce przyjechała karetka. Maluch płakał, co w takiej sytuacji było dobrym objawem, był z nim kontakt. Chłopiec został przewieziony do szpitala - zaznaczył policjant w rmf24.pl. - Na szczęście dziecku nie stało się nic złego - dodał.

Zwabił dziewczynkę słodyczami! Policja zatrzymała 50-letniego pedofila!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak podkreślił mundurowy badania nie wykazały u dziecka poważniejszych obrażeń, a jedynie potłuczenia. Do wypadku doszło w momencie, w którym oboje rodzice byli obecni w mieszkaniu. Zostali przebadani na obecność alkoholu, byli trzeźwi. Funkcjonariusze ustalają, czy rodzice w odpowiedni sposób opiekowali się maluchem.