Olsztyn. Znana influencerka namierzyła niewiernego mężczyznę. Jego żona dowiedziała się o tym z TikToka

2021-10-14 14:09
Olsztyn. Znana influencerka namierzyła niewiernego mężczyznę. Jego żona dowiedziała się o tym z TikToka
Autor: Mimzy/cc0/Pixabay.com Influencerka Sonia Michalczuk była na zakupach w Biedronce, gdy podsłuchała, jak jakiś mężczyzna chwali się przez telefon, że zdradził żonę z koleżanką na wyjeździe w Giżycku. Kobieta napisała o wszystkim na TikToku, zdj. ilustracyjne

Influencerka Sonia Michalczuk była na zakupach w Biedronce, gdy podsłuchała, jak jakiś mężczyzna chwali się przez telefon, że zdradził żonę z koleżanką na wyjeździe w Giżycku. Kobieta napisała o wszystkim na TikToku, licząc na to, że żonę niewiernego mężczyzny, Iwonę z Olsztyna, uda się znaleźć i powiedzieć jej o zdradzie męża. Kobieta sama się zgłosiła.

Olsztyn. Znana influencerka namierzyła niewiernego mężczyznę. Jego żona dowiedziała się o tym z TikToka

Jak informuje vibez.pl, influencerka Sonia Michalczuk ujawniła, że mieszkaniec Olsztyna zdradził swoją żonę Iwonę. Kobieta robiła zakupy w Biedronce, gdy usłyszała, jak mężczyzna chwali się przez telefon koledze, że "spał z koleżanką w sobotę na wyjeździe firmowym w Giżycku", po czym napisała o wszystkim na TikToku, chcąc odnaleźć zdradzoną żonę. Klip opublikowany w internecie doczekał się tylko w ciągu jednego dnia 800 tys. wyświetleń i nie trzeba było wiele czasu, aż mieszkanka Zatorza w Olsztynie sama zgłosiła się do inluencerki. Okazało się, że je niewierny mąż zdradził ją już po raz trzeci, wobec czego kobieta wyprowadziła się z dwoma synami z domu i pojechała do rodziców. W rozmowie z influencerką przyznała ponadto, że znajoma męża, z którą ją zdradził, mieszka na drugim końcu Polski i nie wiedziała, że jest żonaty, więc przeprosiła za zdarzenie z Giżycka. To nie wszystko, bo jak przyznała Iwona z Olsztyna, TikToka influencerki podesłała jej matka mężczyzny.

- Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz 2 synów. To dziś o 8.00 rano twój mąż robi zakupy w Biedronce i chwali się przez tel koledze Markowi, że spał z koleżanką w sobotę na wyjeździe firmowym w Giżycku - tak brzmi oryginalny tekst znanej influencerki z TikToka, który cytuje Vibez.pl.

Czytaj też: Olsztyn. Dzieci bawią się w śmierć? Przerażające doniesienia o nowej zabawie. Przyszła z TikToka?

Czytaj też: Z domu dziecka w Kętrzynie uciekło 49 dzieci! To migranci

Sonda
Czy influencerka powinna była informować o podsłuchanej rozmowie?
Rodzice modlili się w kościele, kiedy ich syn zamordował córkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE