Po pijaku uderzył znajomego siekierą w głowę! Koszmar w Braniewie

i

Autor: Shutterstock W Braniewie (woj. warmińsko-mazurskie) pijany 24-latek uderzył znajomego siekierą w głowę.

Szok!

Po pijaku uderzył znajomego siekierą w głowę! Koszmar w Braniewie

2023-01-25 14:31

Dramatyczny finał miało spotkanie dwóch kolegów w Braniewie (woj. warmińsko-mazurskie). Obaj pili alkohol, po czym zaczęli kłócić się o pieniądze. Wtedy to 24-latek miał uderzyć 39-latka obuchem siekiery w głowę.

Braniewo. Pokłócili się po pijaku, w ruch poszła siekiera

W poniedziałek (23 stycznia) oficer dyżurny braniewskiej policji otrzymał informację o mężczyźnie, który z urazem głowy stawił się do izby przyjęć szpitala w Braniewie. Policjanci w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że 39-latek urazu doznał po uderzeniu obuchem siekiery. Sprawcą tego zdarzenia miał być jego znajomy 24-latek, z którym wcześniej pił alkohol. - Podczas kłótni spowodowanej nieporozumieniem dotyczącym pieniędzy, miał chwycić za siekierę i jej obuchem uderzył 39-latka w tył głowy - mówi mł. asp. Radosław Ulewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Braniewie.

Mundurowi bardzo szybko, bo jeszcze tej samej nocy zatrzymali sprawcę zdarzenia. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany, miał niemal promil alkoholu w organizmie. 24-letni mieszkaniec Braniewa po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za który przewidziana jest kara przynajmniej trzech lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do winy. Braniewska prokuratura wystąpiła z wnioskiem o tymczasowy areszt wobec 24-latka.

CZYTAJ TEŻ: Małżeństwo zginęło w pożarze! W budynku było jeszcze dziecko

Sonda
Jak często pijesz alkohol?
Express Biedrzyckiej - Grzegorz SCHETYNA [25.01.2023]

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki