Pogrzeb Filipa. Bliscy i przyjaciele pożegnają zamordowanego 27-latka. Trwa zbiórka dla jego dzieci

Filip K. zamordowany w Olsztynie
Autor: Paweł Kicowski/Super Express W środę (28 października) odbędzie się pogrzeb zabitego w osiedlu Jaroty Filipa K. Mężczyzna miał zaledwie 27 lat.

Filip K. zmarł 22 października w olsztyńskim szpitalu, po tym jak otrzymał kilka ciosów nożem. Miał zaledwie 27 lat, osierocił dwoje dzieci. Znamy datę pogrzebu zamordowanego Filipa. W sieci trwa zbiórka pieniędzy dla jego rodziny.

Pogrzeb Filipa K., zaatakowanego nożem w nocy z 17 na 18 października przy ul. Krasickiego w Olsztynie, odbędzie się w środę (28 października). Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 14:15 w kaplicy przy ul. Mariańskiej, ceremonia zakończy się na cmentarzu komunalnym w Dywitach.

ZOBACZ TEŻ: "Morderca odebrał mi synka". Zadźgał Filipa nożem, bo chciał się wyżyć? [ZDJĘCIA]

Chcą pomóc rodzinie Filipa. Trwa zbiórka pieniędzy

W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na koszty związane z pogrzebem Filipa oraz pomoc finansową dla osieroconych dzieci 27-latka. Zbiórkę zorganizował jeden z kolegów tragicznie zmarłego mężczyzny. - Jestem kolegą Filipa i chciałbym, aby wszystkie pieniądze trafiły do mamy Filipa, dla jej wnuków oraz na pokrycie kosztów pogrzebu. Zachęcam do wpłacenia chociaż złotówki - czytamy w opisie zbiórki.

Zebrać należy 10 000 zł. Według danych ze środowego poranka (28 października), ponad 70 osób wpłaciło ponad 3000 zł. Zbiórka potrwa jeszcze 9 dni. Link W TYM MIEJSCU.

Aresztowanie podejrzanego o zabójstwo Filipa

Tragiczna śmierć Filipa. CZYTAJ WIĘCEJ:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE