Potrącenie 11-latka w Olsztynie! Utrudnienia przy skrzyżowaniu Dworcowej i Żołnierskiej

2021-10-13 13:20
Potrącenie w Olsztynie
Autor: wm.policja.gov.pl Potrącenie w Olsztynie. 50-letnia kobieta potrąciła 11-latka przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Żołnierskiej.

Uwaga, kierowcy w Olsztynie! Pojawiły się utrudnienia w rejonie skrzyżowania ul. Dworcowej i Żołnierskiej. Doszło tam do potrącenia dziecka przez samochód osobowy. Olsztyńscy policjanci informują, że prawdopodobnie 50-letnia kobieta kierująca fordem potrąciła 11-latka na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Potrącenie w Olsztynie. Uwaga, kierowcy! Utrudnienia w ruchu drogowym w rejonie skrzyżowania ul. Dworcowej i Żołnierskiej w Olsztynie. Do zdarzenia doszło w środę, 13 października, przed południem. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 50-letnia kobieta kierująca fordem potrąciła 11-latka przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych. Chłopiec trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca kobieta była trzeźwa. Policjanci zatrzymali 50-latce prawo jazdy. Utrudnienia w ruchu drogowym potrwają jeszcze przez kilkadziesiąt minut. Policjanci apelują o ostrożność.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Olsztyn: Reanimacja w tramwaju! Funkcje życiowe ustały. Motorniczy w akcji

CZYTAJ WIĘCEJ:: Słowa o "trumnie na kółkach" zszokowały. Dwie kobiety zginęły pod Olsztynem. Rodzina błaga o pomoc

Potrącenie w Olsztynie
Autor: wm.policja.gov.pl Jedna osoba trafiła do szpitala po potrąceniu, do jakiego doszło 13 października w Olsztynie.
Sonda
Czy popierasz przepisy drogowe szczególnie chroniące pieszych w pobliżu przejścia, które weszły w życie w czerwcu 2021 r.?
Olsztyn. Potrącenie 10-letniej dziewczynki. Weszła na przejście na czerwonym świetle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE