Rodzinny koszmar na drodze. Ojciec i niemowlę nie żyją. Ważny apel policji

2025-09-19 9:51

Policja szuka świadków tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek (18 września) niedaleko Górowa Iławeckiego w woj. warmińsko-mazurskim. Nissan, kierowany przez 30-latka, uderzył w drzewo. Autem jechały 4 osoby, w tym dwoje dzieci. Na miejscu zginął kierowca, zaś po trwającej dwie godziny reanimacji, zmarło trzymiesięczne dziecko.

Super Express Google News

Wstrząsający wypadek koło Górowa Iławeckiego. Zginął 30-latek i trzymiesięczne dziecko. Policja apeluje o pomoc!

Do tragedii doszło w czwartek (18 września), tuż przed godz. 10 na trasie Górowo Iławeckie – Kamińsk w woj. warmińsko-mazurskim. Nissan qashqai, z kierownicą po prawej stronie, kierowany przez 30-latka, uderzył w drzewo.

Kierowca był zakleszczony we wraku. Strażacy wyciągnęli 30-latka przy pomocy specjalistycznego sprzętu z pojazdu, ale życia mężczyzny nie udało się uratować. 30-latek jechał z 29-letnią partnerką i dwojgiem dzieci: starsze w wieku trzech lat, młodsze miało trzy miesiące. Niemowlę było reanimowane na miejscu wypadku przez około dwie godziny, jednak pomimo wysiłków służb ratowniczych, dziecka nie udało się uratować.

Nieprzytomny 3-letni chłopiec trafił do szpitala w Olsztynie. 29-letnia matka dziecka została przewieziona do szpitala w Bartoszycach. Według informacji z piątkowego poranka (19 września), 3-latek nadal przebywa na OIOM-ie w stanie ciężkim. Trwa walka o jego życie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca wypadku. Zabezpieczono wrak nissana do badań przez biegłego. Ciała ofiar zabezpieczono w prosektorium, by wykonać sekcję. Śledztwo wyjaśni wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

– mówi podkom. Marta Kabelis z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach.

Policja szuka świadków tragicznego wypadku i prosi ich o kontakt pod numer pod numer telefonu 47 732 12 00.

CZYTAJ TEŻ: Śledztwo w sprawie śmierci 19-letniego Oliwiera po interwencji policji. Ważny ruch prokuratury

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Bandzior napadł panią Natalię i zaczął ją dusić

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki