Stomil Olsztyn w sezonie 2019/2020. Co z niego zapamiętaliście? [QUIZ]

2020-08-02 7:00 SCH
Stomil Olsztyn
Autor: Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com Stomil Olsztyn w sezonie 2019/2020.

Stomil Olsztyn w miniony weekend zakończył sezon 2019/2020. Obecnie piłkarze biało-niebieskich przebywają na urlopach, ale niebawem wrócą do treningów i rozpoczną przygotowania do kolejnych rozgrywek. Co zapamiętaliście z występów Stomilu w poprzednim sezonie? Sprawdźcie to w naszym quizie!

Stomil Olsztyn w sezonie 2019/2020

Za piłkarzami Stomilu Olsztyn kolejny już sezon w rozgrywkach I ligi. Biało-niebiescy z dobrej strony pokazali się też w Pucharze Polski, gdzie dotarli do 1/8 finału, eliminując po drodze Ruch Chorzów i Wisłę Płock.

Nieco gorzej olsztynianom wiodło się w I lidze. W trakcie sezonu doszło do zmiany trenera, a nawet prezesa klubu. Stomil znowu niemal do ostatniej kolejki walczył o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy, ale i tym razem udało się zająć miejsce "nad kreską".

Nie zapominajmy, że sezon 2019/2020 był wyjątkowy przez epidemię koronawirusa. Przez trzy miesiące OKS nie zagrał ani jednego meczu, a gdy już wrócił do gry, początkowo grał przy pustych trybunach, tak jak każda ekipa w I lidze.

Quiz o Stomilu Olsztyn. Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z siedmiu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Jeśli jesteś kibicem Stomilu Olsztyn, musisz mieć 10/10! Powodzenia!

Królikowski zagrał "dziesięć scen seksu bez Viagry". Pikantne szczegóły z planu. jak oni to robili?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.