Tragedia w gminie Kętrzyn. Mężczyzna utonął w stawie

2022-05-24 13:37
Taśma policyjna
Autor: Materiały policji

Tragedia w gminie Kętrzyn (woj. warmińsko-mazurskie). W przydomowym stawie utonął 69-letni mężczyzna. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

W poniedziałek (23 maja) kilka minut po godz. 19:00 policjanci z Kętrzyna otrzymali informację o utonięciu mężczyzny. Z przekazanych informacji wynikało, że na terenie jednego z gospodarstw w gminie Kętrzyn w przydomowym stawie znaleziono ciało. Pod wskazany adres natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe.

Będący na miejscu policjanci ustalili, że w przydomowym stawie na terenie prywatnej posesji utonął 69-letni mężczyzna. Na polecenie prokuratora ciało zabezpieczono celem przeprowadzenia dalszych badań. Policjanci pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zabójstwo w Olsztynie. Podejrzany zaatakował policjantkę!

Sonda
Czy lubisz spędzać wolny czas nad wodą?
Express Biedrzyckiej - gen. Mirosław Różański: Zachód spóźnił się z pomocą dla Ukrainy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE