Granica

i

Autor: Pixabay Zdj. ilustracyjne.

Uwaga, kierowcy!

Utrudnienia na przejściu granicznym z Rosją. Odprawy wstrzymane

2022-09-20 8:44

W związku z konserwacją instalacji elektrycznej po stronie rosyjskiej, na drogowym przejściu granicznym w Bezledach i Grzechotkach (woj. warmińsko-mazurskie) będzie czasowo wstrzymana odprawa osób i środków transportu. Kiedy należy spodziewać się utrudnień? Szczegóły w dalszej części artykułu.

Warmińsko-Mazurski Odział Straży Granicznej informuje, że z powodu konserwacji instalacji elektrycznej po stronie rosyjskiej, na drogowym przejściu granicznych w Bezledach i Grzechotkach wstrzymana będzie odprawa osób i środków transportu.

Prace związane z wyłączeniem prądu będą prowadzone w godzinach 9-13 w środę, 21 września (Grzechotki–Mamonowo) i w piątek, 23 września (Bezledy–Bagrationowsk). Straż Graniczna zwraca się z prośbą do podróżnych, o uwzględnienie tej informacji przy planowaniu tras przejazdu i wyborze przejścia granicznego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Utrudnienia dla kierowców w Olsztynie. Mają potrwać kilka tygodni

Szczątki niemieckich policjantów odkryto w Siadle Górnym
Sonda
Obawiasz się ataku Rosjan na Polskę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE