Wandale z Kętrzyna zniszczyli altankę na molo miejskiego jeziora!

2020-07-09 22:25 Paweł Kicowski
Zatrzymanie
Autor: wm.policja.gov.pl zatrzymanie

Natychmiastowa reakcja funkcjonariuszy zakończyła się ujęciem trzech nieletnich chłopców, którzy zniszczyli dach altanki znajdującej się na molo kętrzyńskiego jeziora. Nastolatkowie nie unikną odpowiedzialności za swoje niewłaściwe zachowanie. Wkrótce sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym i nieletnich.

Zniszczyli altanę w Kętrzynie

W środę (8 lipca) kilka minut po godz. 18 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony, że grupa młodzieży ma niszczyć altankę znajdując się na molo kętrzyńskiego jeziorka. We wskazany rejon natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili treść zgłoszenia oraz ujęli na gorącym uczynku trzech nieletnich chłopców w wieku od 12 do 14 lat.

Jak ustalili policjanci młodzi chłopcy weszli na dach altanki z którego zrywali pokrycie i wrzucali je do wody. Młodzi mieszkańcy miasta nie potrafili wytłumaczyć dlaczego niszczyli mienie.

Po przeprowadzonej interwencji każdy z nastolatków został przekazany opiekunom prawnym. Wkrótce cała trójka odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich

Olga Bończyk: Szokująca przemiana aktorki #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.