Warmia i Mazury. Baseny w największych miastach. Cennik, oferta [GALERIA]

2021-07-24 12:00
Basen
Autor: Pixabay Co oferują baseny w największych miastach Warmii i Mazur. Sprawdziliśmy cenniki.

Mamy środek lata, pogoda wyjątkowo dopisuje. Deszczu jest bardzo niewiele, a temperatura znacznie przekracza 20 stopni Celsjusza. Mieszkańcy Warmii i Mazur szukają ochłody. Dobrym miejscem są plaże i kąpieliska, jednak niektórzy wolą pływać w zamkniętej przestrzeni i dlatego wybierają baseny. Co oferują baseny w największych miastach woj. warmińsko-mazurskiego? Sprawdziliśmy dostępność i cennik pływalni w powiatowych miastach naszego województwa.

Lato w pełni, na dworze upały, więc pogoda zachęca do schłodzenia się w wodzie. Warmia i Mazury w całej Polsce kojarzone są z urokliwymi jeziorami. Miejsc do kąpania się w naszym regionie nie brakuje, ale niektórzy wolą zamkniętą przestrzeń. W woj. warmińsko-mazurskim nie brakuje także basenów. Sprawdziliśmy, w jakich godzinach i co oferują pływalnie w największych miastach Warmii i Mazur. Informacje zebraliśmy w specjalnej galerii.

Warmia i Mazury to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów Polski, zarówno przez turystów krajowych, jak i zagranicznych. Odwiedzających przyciągają wspaniała przyroda z licznymi jeziorami oraz zabytki. Co oferują regionalne baseny? Zajrzyjcie do naszej specjalnej galerii poniżej:

Warmia i Mazury z dobrym dostępem do połączeń kolejowych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE