straszny wypadek

Dwie osoby zginęły, a dwie zostały ranne. Masakra na drodze pod Nysą

2023-04-19 10:53

Tragiczny wypadek na drodze krajowej 46 w Sidzinie pod Nysą. W czołowym zderzeniu dwóch samochodów zginęły dwie osoby, a dwie kolejne zostały ranne. Trasa z Nysy do Niemodlina jest zablokowana.

Sidzina. Tragiczny wypadek dwóch samochodów osobowych

Do strasznego wypadku doszło w środę, 19 kwietnia, przed godziną 9. Z nieustalonych dotąd przyczyn na drodze krajowej nr 46, w pobliżu miejscowości Sidzina, zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Siła uderzenia była tak wielka, że oba auta wypadły z drogi. Jedno z nich było w strasznym stanie.

Jak poinformował dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu, w wyniku wypadku zginęły dwie osoby, a kolejne dwie zostały ranne. W tym jedna w ciężkim stanie trafiła do szpitala. - Niestety kobieta i mężczyzna podróżujący jednym z pojazdów zginęli na miejscu – poinformował portal 24opole.pl

Na miejscu zdarzenia interweniowało 7 zastępów straży pożarnej, trzy karetki pogotowia oraz dwa policyjne radiowozy. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

W miejscu wypadku droga była zablokowana przez kilka godzin. Policja wyznaczyła objazdy przez Malerzowice Wielkie i Giełczyce lub Lasocice.

Szalony pościg na autostradzie A4. Kierowcy pomogli policji zatrzymać pijanego kierowcę
Nasi Partnerzy polecają