Groza! Pobita Ukrainka wyszła ze szpitala w Opolu i zniknęła?!

2021-07-29 16:24
Opole. 29-letnia Julia zniknęła bez śladu? Rodzina prosi o pomoc
Autor: Śladem Zaginionych/Facebook/Zaginieni/Facebook Opole. 29-letnia Julia zniknęła bez śladu? Rodzina prosi o pomoc

Zaginęła 29-letnia Julia Kosowska, Ukrainka od roku mieszkająca w Opolu. Rodzina rozpaczliwie poszukuje pomocy, żeby odnaleźć córkę. Według nieoficjalnych ustaleń, sprawa została już zgłoszona Ukraińskiej policji, a niedługo trafi także do lokalnej komendy w Opolu. Trudno ustalić, gdzie urywa się trop po 29-latce.

Julia Kosowska, 29-letnia kobieta, obywatelka Ukrainy, ostatni rok spędziła na południu Polski, w Opolu. Przyjechała tu w celach zarobkowych, a jej ostatnim stałym miejscem pobytu miał być hostel przy ul. Władysława Reymonta.

Zobacz też: Horror w Tatrach. Odkryto zwłoki Kornela Kosarzyckiego? "Pozostałości ciała"

W poniedziałek 12 lipca 2021 roku rozmawiała ze swoją mamą przez telefon - to ostatni potwierdzony kontakt z zaginioną. Zadzwoniła wtedy z numeru swojego znajomego. Kilka dni później, matka próbowała skontaktować się z córką, jednak bezskutecznie. Jej telefon uparcie milczał. Zadzwoniła więc pod numer, z którego Julia zadzwoniła ostatnim razem. Ktoś odebrał, przekazał, że 29-latka jest w szpitalu, bo została pobita.

Tutaj kończą się wyraźne ślady po 29-letniej Julii. Reszta to niejasne tropy, które docierają do wolontariuszy zajmujących się sprawą. Według działaczy z "Śladem Zaginionych", po kilku dniach Julia została wypisana ze szpitala, a później widziano ją jeszcze w okolicach Miejskiego Ośrodka Pomocy Osobom Bezdomnym i Uzależnionym w Opolu, przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki. Kolejny, także niepotwierdzony ślad po 29-latce pochodzi choćby z... Chełma!

Kulisy poszukiwań zaginionych: Co robić, gdy znikają bliscy? Wstrząsająca relacja matki!

Zaginięcie Julii postawiło na nogi wiele osób. Według przedstawicieli grupy "Zaginieni Vermisst", znajomi 29-latki od paru dni próbują szukać swojej koleżanki na terenie Opola. Jak dotąd - bezskutecznie.

Zaginiona Julia Kosowska. Rysopis:

Trudno ustalić, w co zaginiona mogła być ubrana ostatni raz, ale wolontariusze - poza zdjęciami, za zgodą matki - publikują też jej rysopis.

  • Wzrost 164 cm,
  • Szczupła budowa ciała,
  • Włosy koloru brązowego

Ktokolwiek posiada informację na temat miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z KP pod nr telefonu 112.Można również kontaktować się z wolontariuszami, pozostającymi w kontakcie z rodziną zaginionej.

Jak zginął Krystian I.? To tu znaleziono jego ciało