Harley wypadek

i

Autor: Shutterstock

Co za koszmar!

Wracali ze zlotu motocyklistów zderzyli się z samochodem osobowym. Jedna osoba nie żyje

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na trasie Opole-Nysa tuż przed godziną 16. Na drodze krajowej nr 46 w Sidzinie zderzył się motocykl z samochodem osobowym. Na miejscu zginął kierowca motocykla, a pasażerka w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem LPR. Ranny został także kierujący samochodem osobowym.

Tragiczny wypadek. Nie żyje motocyklista. Wracał ze zlotu harleyowców w Opolu

Do tego tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 30 lipca tuż przed godziną 16 na drodze krajowej nr 46 w Sidzinie. Na trasie miedzy Opolem a Nysą. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym, jadący DK w kierunku Nysy, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu motocyklowi.

W wyniku tego zderzenia, motocykl uderzył również w inny samochód. Niestety, kierujący motocyklem zginął na miejscu. Jego pasażerka w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Poszkodowany został także kierowca jednego z samochodów. On również wymagał pomocy medycznej. Jak przekazał RMF24.pl, jadący motocyklem i jego pasażerka wracali ze zlotu harleyowców, który odbywał się na rynku w Opolu.

Kraków: tragiczny wypadek przy moście Dębnickim w Krakowie. Nie żyje czterech młodych mężczyzn
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany