Czerwińsk nad Wisłą. Zostawił swoje rzeczy i zniknął! Jego brat nie może go znaleźć

2021-06-11 11:27 Michał Michalak
Czerwińsk nad Wisłą. Zostawił swoje rzeczy i zniknął! Jego brat nie może go znaleźć
Autor: KPP w Płońsku Zaginął 44-letni Serhii Danyliuk. Mężczyzna przyjechał do gospodarstwa w Radzikowie Scalonym w gminie Czerwińsk nad Wisłą, gdzie miał podjąć pracę razem ze swoim bratem. Obywatel Ukrainy zostawił jednak swoje rzeczy na miejscu i zniknął bez śladu. Kontakt z nim stracili zarówno pracodawca, jak i brat, dlatego sprawa została zgłoszona policji w Płońsku, która wszczęła poszukiwania za zaginionym.

Zaginął 44-letni Serhii Danyliuk. Mężczyzna przyjechał do gospodarstwa w Radzikowie Scalonym w gminie Czerwińsk nad Wisłą, gdzie miał podjąć pracę razem ze swoim bratem. Obywatel Ukrainy zostawił jednak swoje rzeczy na miejscu i zniknął bez śladu. Kontakt z nim stracili zarówno pracodawca, jak i brat, dlatego sprawa została zgłoszona policji w Płońsku, która wszczęła poszukiwania za zaginionym.

Czerwińsk nad Wisłą. Zostawił swoje rzeczy i zniknął! Jego brat nie może go znaleźć

Zaginął 44-letni Serhii Danyliuk. Mężczyzna przyjechał do gospodarstwa w Radzikowie Scalonym w gminie Czerwińsk nad Wisłą, gdzie miał podjąć pracę razem ze swoim bratem. Obywatel Ukrainy zostawił jednak swoje rzeczy na miejscu i zniknął bez śladu - ostatni raz był widziany w niedzielę wieczorem 6 czerwca. Kontakt z nim stracili zarówno pracodawca, jak i brat, dlatego sprawa została zgłoszona policji w Płońsku, która wszczęła poszukiwania za zaginionym.

Czytaj też: Płońsk. Weszła do cudzej altany i już tam została. Potworna śmierć 23-latki!

Zaginiony Serhii Danyliuk ma ok. 175 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond. W chwili zaginięcia ubrany był w jasnoniebieską koszulkę z krótkim rękawem, ciemnogranatowe, dresowe spodnie i czarne klapki. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego 44-latka proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Płońsku tel. 47 703 35 00, 47 703 35 50, 997 lub 112.

Czytaj też: Strachówko. Na przejażdżce poczuli dziwny zapach. Znaleźli mężczyznę z głową oddzieloną od ciała!

Czytaj też: Dłużniewo. 33-letni policjant zginął przez innego kierowcę! Motocykl roztrzaskany na kawałki! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

Czytaj też: Jeden 18-latek nie żyje, dwóch zostało rannych! ZDJĘCIA z koszmarnego wypadku na DK nr 92 pod Sochaczewem

ZDJĘCIA z makabrycznego wypadku pod Płońskiem! 28-latka zakleszczona w zmiażdżonej maździe. Sama jest sobie winna

Grób policjantki, która zabiła siebie i dziecko
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE