Koronawirus. Potężne uderzenia TRZECIEJ FALI. Jak wygląda sytuacja w Wielkopolsce? [RAPORT, 4.03.2021]

2021-03-04 10:32 bm
Koronawirus w Wielkopolsce. Najnowszy raport MZ. Ile osób zachorowało?
Autor: Pixabay.com

Koronawirus w Polsce. Jak wygląda sytuacja związana z pandemią w województwie wielkopolskim? Każdego dnia Ministerstwo Zdrowia przekazuje nowe dane dotyczące zakażeń i zgonów spowodowanych koronawirusem. Codziennie w Wielkopolsce odnotowuje się nowe przypadki zakażeń i zgony spowodowane COVID-19. Jak dzisiaj wygląda sytuacja w regionie?

Od ponad roku trwa walka z pandemią koronawirusa. Każdego dnia notujemy w Polsce tysiące zakażeń i bardzo dużo zgonów. Ministerstwo Zdrowia codziennie po godz. 10:30 przekazuje nowe dane dotyczące koronawirusa w Polsce. W czwartek (4 marca 2021) resort zdrowia poinformował o 15 250 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem.

Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarło 58 osób. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 231 osób.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 1 750 659 osób. Niestety, 44 649 osób zmarło.

koronawirus w Polsce województwa 4 3 2021
Autor: GRAFIKA SE Maciej Turowicz

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 1251 osób. Niestety, odnotowano także kolejne zgony w regionie.

koronawirus w Polsce przyrost dzienny 4 3 2021
Autor: GRAFIKA SE Maciej Turowicz
Rok temu potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. Jak wpłynął na nasze życie?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE