Poznań: Ktoś spakował auto do drogi. Nietypowy widok!

i

Autor: Straż Miejska Poznań Poznań: Ktoś "spakował" auto do drogi. Nietypowy widok!

Poznań: Ktoś "spakował" auto do drogi. Nietypowy widok!

2021-08-04 9:13

W ostatnim czasie Straż Miejska Miasta Poznania usunęła z jednej z ulic pewien samochód. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, jak on wyglądał. To był naprawdę nietypowy widok, który możecie zobaczyć w poniższym tekście.

Straż Miejska lub policja może usunąć z ulicy pojazd, który nie ma tablic rejestracyjnych lub jeśli jego stan wskazuje, że nie jest on używany. Tak było w przypadku auta, które znajdowało się na ulicy Szarych Szeregów w Poznaniu. Strażnicy żartują, że pojazd był nawet spakowany, bowiem ktoś owinął go w folię! Zgodnie z ustawą "Prawo o ruchu drogowym" pojazd został usunięty na właściciela lub posiadacza. Do końca czerwca strażnicy miejscy spowodowali usunięcie 108 pojazdów, które szpeciły okolicę, zagrażały bezpieczeństwu i blokowały miejsca parkingowe.

19 letnia dziewczyna zginęła pod kołami autobusu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE