Poznań. Łowili ryby na parkingu! Takie rzeczy tylko w Poznaniu

i

Autor: Super Express/ pixabay.com Poznań. Łowili ryby na parkingu! Takie rzeczy tylko w Poznaniu

Zaskakujące obrazki

Łowili ryby na zalanym parkingu! Takie rzeczy tylko w Poznaniu [ZDJĘCIE]

2022-07-30 13:36

W piątek na poznańskich Winogradach doszło do potężnej awarii wodociągowej. Zalany został jeden z parkingów, a woda dotarła aż do trasy Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Wiele osób poniosło duże straty, ale byli też tacy, którzy chcieli się obłowić. I to dosłownie! Musicie to zobaczyć.

Do awarii wodociągowej doszło w piątek (29 lipca) na jednym z parkingów na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu. Woda zalała okoliczne samochody i zaczęła spływać na torowisko Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Wiele pojazdów zostało uszkodzonych. - To jest katastrofa. Jak można było do czegoś takiego dopuścić?! - pisali w komentarzach mieszkańcy Poznania.

CZYTAJ: Potężna awaria wodociągowa w Poznaniu! Zalane samochody i torowisko

Niektórzy jednak podeszli z dystansem do całej sytuacji. Na facebookowej stronie "Spotted: MPK Poznań" pojawiło się zdjęcie dwóch mężczyzn, którzy wybrali się w okolice parkingu... z całym ekwipunkiem wędkarskim! - Ciekawe czy biorą? - zapytał pan Rafał. Zresztą zobaczcie sami na poniższym zdjęciu. Ryb raczej nie złowili, ale na pewno się dobrze bawili. Niemniej jednak gratulujemy panom poczucia humoru w tej nietypowej sytuacji.

Usuwanie skutków awarii na os. Zwycięstwa trwało kilka godzin. Obecnie nie występują już żadne utrudnienia, a poszkodowane osoby mogą ubiegać się o odszkodowanie od Aquanetu za poniesione straty. Dotyczy to głównie właścicieli samochodów zaparkowanych w okolicach miejsca awarii. Wnioski można składać osobiście lub na stronie internetowej spółki.

Powódź w Poznaniu