Poznań: Nowe fakty w sprawie ciała wyłowionego z Warty. Czy to zaginiona Natalia? Prokuratura czeka na wyniki DNA

Poznań: Nowe fakty w sprawie ciała wyłowionego z Warty. Czy to zaginiona Natalia? Prokuratura czeka na wyniki DNA
Autor: Wielkopolska Policja/archiwum SE Poznań: Nowe fakty w sprawie ciała wyłowionego z Warty. Czy to zaginiona Natalia? Prokuratura czeka na wyniki DNA

Ta informacja wstrząsnęła mieszkańcami Poznania. Kilka dni temu z Warty wyłowiono ciało kobiety. Dziś (16 kwietnia) prokuratura wyjaśniła, że wydobyte z wody ciało najprawdopodobniej należy do zaginionej Natalii, jednak aby mieć stuprocentową pewność są potrzebne badania DNA. Co się wydarzyło się nad Wartą i czy można mówić o zabójstwie?

W sobotę (10 kwietnia) około godz. 16:00 z Warty wydobyto zwłoki. "Głos Wielkopolski" poinformował, że ciało było w mocno posuniętym stanie rozkładu, co znacząco utrudniło ustalenie tożsamości ofiary. Wiadomo było tylko tyle, że z wody wyłowiono ciało kobiety. W przestrzeni publicznej pojawiły się przypuszczenia, że ciało należy do zaginionej pod koniec lutego 2021 roku Natalii. Co teraz na ten temat mówi prokuratura?

ZOBACZ: Poznań: Z Warty wyłowiono ciało kobiety. Czy to zaginiona 19-latka?

- Wszystko skazuje na to, że odnaleziona w Warcie kobieta, to zaginiona Natalia. Dla potwierdzenia jednak czekamy jeszcze na wyniki badań DNA - mówi Super Expressowi Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie pojawią się wyniki zleconych badań.

Przypomnijmy - 25 lutego 2021 roku 19-letnia Natalia wyszła z miejsca zamieszkania na os. Oświecenia w Poznaniu i od tamtego czasu nie dała żadnego znaku życia. 

CZYTAJ: Dramatyczne sceny na osiedlu pod Poznaniem! Tragedia była naprawdę blisko

W tym roku majówka w Karkonoszach może wszystkich zaskoczyć. Zobaczcie, ile tam śniegu!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE