Poznań: Szkolna winda runęła z 2. piętra! W środku były dwie osoby

2021-06-17 18:43
Dąbrowa. Stał przy drodze i kopał przejeżdżające samochody. Trzeba było wezwać pogotowie
Autor: BE /archiwum Poznań: Szkolna winda runęła z 2. piętra! W środku były dwie osoby

Przerażające doniesienia z Poznania! Dziś (17 czerwca) w Zespole Szkół Specjalnych nr 105 było o krok od tragedii. Jak udało się nam ustalić, spadła tam zewnętrzna winda, której na co dzień używały osoby z niepełnosprawnościami. W środku znajdowali się dwaj pracownicy placówki, którzy z urazami nóg trafili do szpitala.

Jak informuje TVN 24, do zdarzenia doszło ok. godziny 13:30 w Zespole Szkół Specjalnych nr 105 przy ulicy Nieszawskiej w Poznaniu. - Spadła winda z drugiego piętra. Znajdowało się w niej dwóch mężczyzn. Byli przytomni, ale mają poważne obrażenia - przekazywał dziennikarzom dyżurny wielkopolskich strażaków. Poszkodowani pracownicy z urazem kręgosłupa i nóg zostali przetransportowani do szpitala. Wiadomo, że to woźny i nauczyciel, którzy chcieli przetransportować książki do biblioteki.

Zobacz: Wielkopolskie: Nastolatek zgwałcił jedną kobietę, a chwilę później wykorzystał drugą. Obrzydliwy zwyrodnialec złapany!

Według ustaleń TVN 24, winda nie znajduje się w szybie schowanym wewnątrz budynku, a na jego zewnętrznej ścianie. Osoby z niepełnosprawnościami używały jej na co dzień, aby dostać się na piętra szkoły.

Super Raport 17.06 (Goście: Marcin Horała - wiceminister infrastruktury, PiS oraz prof. Ewa Marciniak - politolog, UW) Sedno Sprawy: Cezary Tomczyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE