Poznań: Zakażony koronawirusem WYSKOCZYŁ z okna szpitala. Wojewoda bezlitosny dla placówki [NOWE FAKTY]

2020-11-21 12:12 ago tom
Poznań: Zakażony koronawirusem WYSKOCZYŁ z okna szpitala. Ważna deklaracja wojewody [NOWE FAKTY]
Autor: pixabay.com Poznań: Zakażony koronawirusem WYSKOCZYŁ z okna szpitala. Ważna deklaracja wojewody [NOWE FAKTY]

Ta tragedia wstrząsnęła mieszkańcami nie tylko województwa wielkopolskiego, ale także całej Polski. Wczoraj (20 listopada) lokalne media obiegła informacja, że z okna szpital w Poznaniu wypadł 60-letni pacjent. Jak się okazało, mężczyzna był zakażony koronawirusem. Jak doszło do tej tragedii? Szczegóły na se.pl!

Jak podaje "Głos Wielkopolski", w piątkowy wieczór z okna na szóstym piętrze w szpitalu im. Strusia w Poznaniu wyskoczył 60-letni pacjent, który dzień wcześniej został przewieziony do placówki z objawami covidowego zapalenia płuc. Do tragedii doszło na oddziale urologicznym. Zmarły ma 60 lat, mężczyzna nie miał szans przeżyć upadku, poniósł śmierć na miejscu.

WIĘCEJ: Poznań: TRAGEDIA w szpitalu! Pacjent WYSKOCZYŁ z okna na 6. piętrze! Miał koronawirusa!

Te szokujące informacje potwierdza rzecznik poznańskiej policji, który zaznaczył, że trwa obecnie policyjne śledztwo, które nadzoruje prokuratura.

Głos w spawie zabrał także Urząd Wojewódzki w Poznaniu. - W związku z tragicznym wypadkiem, do którego doszło w szpitalu miejskim im. J. Strusia w Poznań, wojewoda podjął decyzję o rozszerzeniu zakresu kontroli trwającej od 17 listopada br. - czytamy na Twitterze.

Morawiecki wprowadził nowe obostrzenia