Sieraków: Z impetem uderzył w budynek! Ledwo stał na nogach

2021-08-04 9:38
Sieraków: Z wielkim impetem uderzył w budynek! Ledwo stał na nogach
Autor: KPP Międzychód Sieraków: Z wielkim impetem uderzył w budynek! Ledwo stał na nogach

Niebezpieczne zdarzenie w miejscowości Sieraków (pow. międzychodzki). 30-letni kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w budynek mieszkalny. Kierowca, jak i pasażer trafili do szpitala. Policja ma już pierwsze ustalenia w sprawie porannego wypadku.

Do niebezpiecznego zdarzenia na ulicach Sierakowa doszło w środowy poranek. Przed godz. 5:00 kierujący pojazdem marki Renault Koleos 30-letni mężczyzna jadąc ulicą Wroniecką nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w budynek mieszkalny znajdujący się na ulicy Poznańskiej. - Kierujący miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Z obrażeniami wraz z pasażerem został przewieziony do szpitala - wyjaśniają policjanci z KPP w Międzychodzie. Na miejscu zdarzenia ruch odbywa się już prawidłowo, a zdjęcia z tego wypadku znajdziecie w poniższej galerii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE