Wypadek samochodowy

i

Autor: Pixabay Groźny wypadek w Kocku. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Podróżowało w nich w sumie 9 osób. 7 z nich trafiło do szpitala. Wśród nich jest troje dzieci.

Tragiczny wypadek pod Poznaniem! Paskudne warunki na drogach

2021-11-29 7:47

Dramatyczne wydarzenia na drodze wojewódzkiej numer 307 w Niepruszewie (pow. poznański). Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. Niestety, jedna osoba nie żyje. Na terenie województwa wielkopolskiego obowiązuje komunikat IMGW.

Do tragicznego zdarzenia na DW 307 w Niepruszewie doszło około 3:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. Skutki wypadku są tragiczne. - Kierowca jednego z samochodów zginął, a drugi trafił do szpitala - przekazał dyżurny wielkopolskich strażaków. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniać będzie policja pod nadzorem prokuratora. W rejonie miejsca wypadku mogą ciągle występować utrudnienia.

Czytaj też: W ciężarówce wystrzeliła opona! Kierowca nie żyje. Dramat na A2 w Wielkopolsce

Na terenie województwa wielkopolskiego mogą występować trudne warunki na drogach. Do godz. 9:00 obowiązuje ostrzeżenie IMGW przed oblodzeniem. - Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujących ich oblodzenie. Temperatura minimalna około 0°C, temperatura minimalna przy gruncie do -2°C - można przeczytać w komunikacie.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Śmiertelny wypadek w Jabłowie na Pomorzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE