Wybory 2020. "Geje z Trzaskowskim". Wymowny napis na barze w centrum Poznania!

2020-07-01 10:34 BM
Rafał Trzaskowski, rodzinne wspomnienia
Autor: SUPER EXPRESS Rafał Trzaskowski ma dwoje dzieci: Olę i Stasia

Wybory 2020. Już 12 lipca 2020 odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Zmierzą się w niej Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Ten drugi otrzymał wsparcie od pracowników baru dla środowiska LGBT+.

Jesteśmy w trakcie kampanii wyborczej. Zbliża się druga tura wyborów prezydenckich i dla kandydatów, którymi są Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski liczy się każde wsparcie i każdy głos oddany 12 lipca.

Rafał Trzaskowski w Opolu: "dość hipokryzji"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na barze Lokum przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu pojawił się wymowny napis, który wspiera kandydata Koalicji Obywatelskiej. - "#Daddy2020 / Wybory 12 lipca / Geje z Trzaskowskim!" - widzimy na szybie.

Więcej o wsparciu dla Rafała Trzaskowskiego przekazała Grupa Stonewall, czyli stowarzyszenie integrujące zwolenników równouprawnienia osób LGBT+ i organizator Poznań Pride Week.

- Ekipa Lokum Stonewall już wybrała. Idźcie na wybory 12 lipca i dokonajcie jedynego słusznego wyboru! #Daddy2020. Oczywiście zapraszamy też na Półwiejską 28 w Poznaniu na drinki i pyszne jedzenie. Dochód z działalności Lokum wspiera naszą działalność - czytamy w mediach społecznościowych.