Radom. Upił, pobił i zgwałcił 16-latkę! Lubieżny sadownik stanie przed sądem

Radom. Upił, pobił i zgwałcił 16-latkę! Lubieżny sadownik stanie przed sądem
Autor: Alexas_Fotos/cc0/Pixabay.com Prokuratura Okręgowa w Radomiu postawiła sadownikowi, który upił, pobił i zgwałcił 16-latkę dwa zarzuty - grozi mu za nie od 2 do 12 lat więzienia

Sadownik spod Radomia upił, pobił i zgwałcił 16-latkę. Mężczyzna stanie teraz przed sądem, bo Prokuratura Okręgowa w Radomiu postawiła mu dwa zarzuty, za które grozi mu łączna kara od 2 do 12 lat więzienia. Dziewczyna zatrudniła się w gospodarstwie sadowniczym 65-latka w maju br. Eugeniusz C. udostępnił jej pokój, by nie musiała dojeżdżać. W nocy z 18 na 19 maja upił, pobił i zgwałcił 16-latkę.

Jak informuje RMF FM/PAP, sadownik spod Radomia, który upił, pobił i zgwałcił 16-latkę, stanie teraz przed sądem. Prokuratura Okręgowa w Radomiu już kilka miesięcy temu postawiła mężczyźnie dwa zarzuty: rozpijania osoby małoletniej i gwałtu, za które grozi mu łączną kara od 2 do 12 lat więzienia, a teraz zakończyła śledztwo. W maju br. dziewczyna zatrudniła się w gospodarstwie sadowniczym 65-latka pod Radomiem, gdzie pracowała również jej matka. Eugeniusz C. przygotował dla 16-latki osobny pokój, by nie musiała tam codziennie dojeżdżać, jako że druga z kobiet wracała na noc do domu.

Jak informuje RMF FM/PAP, w nocy z 18 na 19 maja sadownik poczęstował nastolatkę alkoholem, upijając ją, a następnie rzucił się na dziewczynę, bijąc ją po całym ciele i głowie. Choć broniła się, mężczyzna siłą doprowadził, by odbyła z nim stosunek płciowy. Nad ranem wsiadła na rower, z porwanym ubraniem na sobie, i pojechała do domu, gdzie opowiedziała o wszystkim matce. Kobieta zgłosiła w prokuraturze w Radomiu, że 16-latka została zgwałcona. Sprawę sadownika rozpatrzy Sąd Rejonowy w Radomiu. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Raciąż. Luksusowe auta spłonęły przed domem! Strażacy: Podpalenie [ZDJĘCIA]

Uciekła z domu przez ojca