Bestialskie pobicie 5-miesięcznej dziewczynki. Dziecko było operowane w Rzeszowie

i

Autor: Pixabay Bestialskie pobicie 5-miesięcznej dziewczynki. Dziecko było operowane w Rzeszowie

Bestialskie pobicie 5-miesięcznej dziewczynki. Dziecko było operowane w Rzeszowie

2020-12-05 16:40

Do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie w piątek (4.12.2020) w godzinach wieczornych przywieziono pobite dziecko. Pięciomiesięczna dziewczynka musiała przejść operację, którą przeprowadzili neurochirurdzy. Z informacji przekazanych przez małopolską policję wynika, że rodzice dziewczynki zostali zatrzymani. To 22-letni mieszkańcy gminy Biecz.

Pięciomiesięczna dziewczynka trafiła do szpitala w Rzeszowie

Pięciomiesięczna dziewczynka do szpitala Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie trafiła w piątek (4.12.2020) wieczorem. Jak informuje portal wyborcza.pl, dziecko trafiło do Rzeszowa za szpitala w Jaśle, a tam z Golic. 

Jak dowiedzieli się dziennikarze portalu wyborcza.pl, dziewczynka prawdopodobnie była dotkliwie pobita. Dziecku pomocy udzielili neurochirurdzy, którzy przeprowadzili operację pięciomiesięcznej pacjentki.

22-letni rodzice pobitej dziewczynki zatrzymani przez policję. To mieszkańcy gminy Biecz

W piątek (4.12) w nocy policja zatrzymała matkę dziewczynki. Ojca nie było w domu.Ten został zatrzymany następnego dnia rano. Oboje w czasie zatrzymania byli trzeźwi. Zatrzymana para to 22-latkowie mieszkający w gminie Biecz.

Para ma jeszcze jedno, starsze dziecko. Jak informuje wyborcza.pl, zostało ono przekazane pod opiekę krewnych.

Przeczytaj: Stella utopiła swoje maleńkie bliźniaki w wanience. Wiemy, co stanie się z dzieciobójczynią [ZDJĘCIA]

Zarażona koronawirusem, w śpiączce, urodziła dziecko.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE