Zwyrodnialcy skatowali Kubusia, bili też czteroletnią Wiktorię? Są ZARZUTY

2020-02-17 7:16
Doprowadzenie rodziców pobitego Kubusia
Autor: Piotr Lampkowski/Super Express Doprowadzenie rodziców pobitego Kubusia

Zarzut znęcania się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem usłyszeli Katarzyna O. i Radosław S. 8-miesięczny Kubuś, syn oskarżonej, w piątek trafił do szpitala w Bydgoszczy z licznymi obrażeniami ciała. Matce grozi 10 lat więzienia. Mężczyzna może spędzić za kratami nawet 8 lat. Co gorsza, bardzo prawdopodobnie, że para znęcała się też nad córką Katarzyny O., 4-letnią Wiktorią.

W piątek wieczorem Katarzyna O., matka ośmiomiesięcznego Kubusia, przyjechała z malcem do wojewódzkiego szpitala dziecięcego w Bydgoszczy. Okazało się, że Kubuś miał złamane obie kości podudzia prawej nogi, zwichnięty prawy staw łokciowy, podejrzenie złamania lewej kości promieniowej łokciowej i liczne obrzęki. Życiu Kubusia na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Niemowlę przeszło w sobotę udaną operację.

Matka, mieszkanka gminy Mrocza (woj. kujawsko-pomorskie) mówiła lekarzom, że dziecko wypadło z łóżeczka. Lekarze nie do końca uwierzyli w wersję podawana przez kobietę. Ich zdaniem obrażenia Kuby mogły powstać na wskutek działań osób trzecich. Lekarze nie wykluczyli, że dziecko było maltretowane.

Powiadomili o tym policję. W sobotę (15 lutego) Katarzyna O. i jej konkubent Radosław S. zostali zatrzymani przez policję. Służby będą starać się o tymczasowy areszt dla zatrzymanej pary.

ZOBACZ: Zwyrodnialcy skatowali Kubusia, bili też czteroletnią Wiktorię? Są ZARZUTY

Co gorsza, śledczy podejrzewają, że Kubuś to nie jedyna ofiara bestialskich zapędów Katarzyny O. i Radosława S. 25-letnia kobieta oprócz syna ma również córkę, 4-letnią Wiktorię. Być może i nad nią para znęcała się. Zatrzymani byli notowani przez policję już wcześniej. Kobieta - za oszustwo i posiadanie narkotyków. Mężczyzna za inne drobne przestępstwa.

PRZECZYTAJ: Połamany Kubuś leży w szpitalu. Matkę i ojczyma zatrzymała policja [ZDJĘCIA]

SCH
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE