Niemowlę w szpitalu. Ktoś SKATOWAŁ 8-miesięczne maleństwo?

2020-02-15 14:00
Niemowlę w szpitalu
Autor: AndisBilderwerkstatt / Pixabay Ktoś znęcał się nad niemowlakiem? 8-miesięczny chłopiec w szpitalu!

Dramatyczny finał interwencji pracowników MOPS-u w gminie Mrocza. Do szpitala w Bydgoszczy przewieziono 8-miesięcznego chłopca z bardzo poważnymi obrażeniami. Matka malucha twierdzi, że jej synek wypadł z łóżeczka, ale policja podejrzewa, że ktoś mógł znęcać się nad niemowlakiem. Sprawa jest wyjaśniana.

8-miesięczny chłopiec trafił do szpitala po interwencji pracowników MOPS-u i dzielnicowego. Maluch ma poważne obrażenia: złamane obie kości podudzia prawej nogi, zwichnięty prawy staw łokciowy, podejrzenie złamania lewej kości promieniowej łokciowej i obrzęki na ciele.

Lekarze uważają, że rany nie są świeże, mogły powstać ok. tydzień temu. Matka malucha twierdzi, że obrażenia powstały wskutek upadku dziecka z łóżeczka. Policja jednak kwestionuje te słowa.

- Znamy wersję przedstawioną przez mamę, jednak nie wykluczamy, że obrażenia powstały wskutek działania osób trzecich - mówi podkomisarz Justyna Andrzejewska z policji w Nakle nad Notecią. - Wyjaśniamy okoliczności, w jakich doszło do obrażeń 8-miesięcznego dziecka. 25-letnia mama chłopca została zatrzymana do wyjaśnienia sprawy, dzisiaj będziemy wykonywać z nią czynności - dodaje.

Chłopiec pozostaje pod opieką lekarzy w bydgoskim szpitalu. Policja aktualnie wyjaśnia kiedy i w jaki sposób malutki chłopczyk odniósł obrażenia.

- Ustalamy, czy to możliwe, żeby tak poważne obrażenia powstały po upadku z łóżeczka - potwierdza podkomisarz Justyna Andrzejewska.

ToM
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE