Wypadek koło Rzeszowa. Samochód wjechał w grupę dzieci

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. erwin66as /zdjęcie ilustracyjne

Koszmarny wypadek pod Rzeszowem! Samochód potrącił przedszkolankę! Szła z grupą dzieci

2022-01-07 11:42

Dramatyczny wypadek w miejscowości Niechobrz niedaleko Rzeszowa. Samochód potrącił jedną z dwóch przedszkolanek, które szły chodnikiem z grupą dzieci. Zdarzenie miało miejsce w piątek (7 stycznia) przed południem. Początkowo mówiono o poszkodowanych także wśród dzieci, ale po badaniach okazało się, że maluchom nic się nie stało. Trafiły pod opiekę rodziców.

Wypadek w miejscowości Niechobrz pod Rzeszowem. Samochód osobowy potrącił kobietę, która szła z grupą dzieci z przedszkola. Do zdarzenia doszło 7 stycznia około godz. 10:20 na drodze gminnej. - Grupa dwóch dorosłych opiekunów, pod opieką której znajdowała się grupa sześciu dzieci, szła kolumną po chodniku. W pewnym momencie kierowca mini coopera najechał na kobietę, która tę kolumnę zamykała. Poszkodowana, 58-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, doznała obrażeń ciała. Na miejsce przyjechała karetka, interweniowało również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Poszkodowaną zabrano do szpitala - informuje mł. asp. Anna Iskrzycka z KMP w Rzeszowie.

Czytaj koniecznie: Kinga mówiła, że była molestowana. Zrozpaczona 12-latka odebrała sobie życie. Szokujące szczegóły

Na szczęście po przebadaniu dzieci okazało się, że żadne z nich nie doznało obrażeń. Zostały one przekazane pod opiekę rodziców. Jak dodaje Iskrzycka, kierowca mini coopera był trzeźwy. Prawdopodobnie nie zauważył idącej grupy, bowiem oślepiło go słońce. Na miejscu zdarzenia nie ma utrudnień.

Czytaj także: 25-latek wjechał audi w betonową barierę! Roztrzaskane auto stanęło w płomieniach. Tragedia w Opolu

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Dramatyczny wypadek na moście Gdańskim w Warszawie