Mówili, że chcą wybrać trumnę, napadli na zakład pogrzebowy! Co tam się wydarzyło?

i

Autor: lisaleo/Pixabay.com Mówili, że chcą wybrać trumnę, napadli na zakład pogrzebowy! Co tam się wydarzyło?

Szok na Podkarpaciu

Mówili, że chcą wybrać trumnę, napadli na zakład pogrzebowy! Co tam się wydarzyło?

2022-12-16 13:11

W piątek (16 grudnia 2022) w Stalowej Woli na Podkarpaciu doszło do napadu na zakład pogrzebowy. Trwają poszukiwania dwóch mężczyzn, którzy napadli na właściciela zakładu oraz zdemolowali lokal.

Mówili, że chcą wybrać trumnę, napadli na zakład pogrzebowy! Co tam się wydarzyło?

Do napadu na zakład pogrzebowy doszło w Stalowej Woli (Podkarpackie) w piątek (16 grudnia 2022) około godziny 8.00. Z relacji właściciela zakładu wynika, że do środka weszło dwóch mężczyzn, którzy rzekomo chcieli wybrać trumnę dla bliskiej osoby, która zmarła. W pewnym momencie mężczyźni rzucili się na właściciela zakładu, zaczęli go bić m.in. pałką teleskopową! Następnie zdemolowali lokal.

Jak podała mł. asp. Małgorzata  Kania w rozmowie z Polską Agencją Prasową, napastnicy uciekli w kierunku osiedla Charzewice. Trwają poszukiwania.

- Pobity mężczyzna trafił do szpitala na badania diagnostyczne. Na miejscu pracują policjanci z wydziału kryminalnego, którzy przeprowadzili już oględziny miejsca. Trwają czynności, które mają ustalić sprawców napadu – podkreśliła oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli mł. asp. Małgorzata Kania, cytowana przez PAP.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Jan Nowicki dokonał ekshumacji bliskich. W jego grobie spoczęło już kilka osób
Sonda
Czy zostaliście kiedyś napadnięci?