Przemyśl. Bus staranował taksówkę! Kierowca zasłabł

i

Autor: KMP Przemyśl Przemyśl. Bus staranował taksówkę! Kierowca zasłabł

Wypadek

Przemyśl. Bus staranował taksówkę! Kierowca zasłabł

2023-03-23 13:48

W Przemyślu na ulicy Sportowej doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia. Bus wjechał w taksówkę, która stała na postoju! Jak się okazało, kierowca busa najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Szczegóły poniżej.

W środę (22 marca 2023) w Przemyślu na ulicy Sportowej przed godziną 14.00 doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia. Bus staranował stojącą na postoju taksówkę! Z informacji przekazanych przez mundurowych wynika, że kierowca najprawdopodobniej zasłabł.

- Jak ustalili policjanci, kierujący busem, 50-letni mieszkaniec Przemyśla, w trakcie jazdy prawdopodobnie zasłabł za kierownicą pojazdu, którym przewoził osoby, stracił panowanie nad pojazdem w konsekwencji czego uderzył w stojącą na postoju taksówkę. Po udzielonej pomocy i przywróceniu mężczyźnie czynności życiowych, trafił on do szpitala - informują przemyscy policjanci.

Na szczęście, pasażerowie busa oraz kierowcy taksówki nie odnieśli żadnych obrażeń.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Policjanci z Archiwum X wracają do sprawy zabójstwa Iwony T. z Sędziszowa Małopolskiego
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?