Jarosław: Okradał sklepy Z NOŻEM w ręku. BANDYTA przyjechał z drugiego końca Polski

2020-09-17 12:14 BO
POLICJA
Autor: Materiały policyjne Zatrzymany mężczyzna

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Szczecina, który jest podejrzany o dwa rozboje. Mężczyzna w ubiegłym tygodniu dwukrotnie zaatakował ekspedientki w sklepach. Sposób działania w obu przypadkach był taki sam. Napastnik wchodził do sklepu i grożąc użyciem noża, zabierał z kasy pieniądze i uciekał. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę na dworcu PKP w Jarosławiu.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Jarosławia, dzięki wytężonej pracy, ustalili tożsamość mężczyzny, który dwukrotnie w ciągu ubiegłego tygodnia zaatakował ekspedientki w sklepach znajdujących się na terenie Jarosławia. Sprawca za każdym razem działał w ten sam sposób. Wchodził do sklepu w maseczce i grożąc pracownicom nożem, zabierał z kasy pieniądze i uciekał.

Sprawca został zatrzymany przez jarosławskich kryminalnych we wtorek, na terenie dworca PKP w Jarosławiu. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Szczecina. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Przestępstwa, których się dopuścił, zagrożone są karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Śledztwo nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Jarosławiu. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni okoliczności obu zdarzeń.

Człowiek w kosmicznym ubraniu, w środku nocy, zatańczył makarenę w lesie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkapracie@se.pl.