Radymno. Szukają osób, w które wjeżdżał 26-letni kierowca BMW

2021-07-26 13:37
Radymno. Kierowca BMW wjeżdżał w ludzi [ZDJĘCIA]
Autor: Screen z nagrania Radymno. Kierowca BMW wjeżdżał w ludzi

Do wstrząsających scen doszło w niedzielę, 25 lipca około 3 nad ranem na parkingu przy kąpielisku ZEK Radymno. Do sieci trafił film, na którym widać, jak kierujący BMW wjeżdżał w ludzi na parkingu przed kąpieliskiem. Zatrzymano 3 osoby w tej sprawie, poszukiwane są osoby pokrzywdzone.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 25 lipca około 3.00 nad ranem. Na parkingu przed kąpieliskiem w miejscowości Radymno na Podkarpaciu doszło do wstrząsających scen. Kierowca BMW wjeżdżał w ludzi! Do sieci trafiło nagranie, które sprawia, że na ciele pojawiają się ciarki. Słychać na nim rozpaczliwe okrzyki: "Uciekajcie, uciekajcie!".  Jak informuje aspirant sztabowy Anna Długosz z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu w rozmowie z "Super Expressem" policjanci zatrzymali wczoraj (niedziela), późnym popołudniem trzy osoby, które trafiły do policyjnego aresztu. Dwóch mężczyzn zostało przesłuchanych w charakterze świadka. - W najbliższym czasie planowane są czynności procesowe z udziałem tego trzeciego zatrzymanego mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to kierowca tego pojazdu. To 26-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. - podaje aspirant sztabowy Anna Długosz z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu w rozmowie z "SE".

Czytaj też: Chciał rozjechać ludzi BMW! Zatrzymano kierowcę. Co o nim wiadomo?

Zastępca prokuratora rejonowego w Jarosławiu, prok. Bożena Harasz-Wołoszyn, powiedziała Polskiej Agencji Prasowej, że obecnie trwają czynności w sprawie. Trwa przesłuchiwanie świadków, zabezpieczony został monitoring z miejsca zdarzenia. Trwa także poszukiwanie osób pokrzywdzonych.

- W związku z tym zdarzeniem obecnie mamy ustalone dwie osoby pokrzywdzone. Zostały one ustalone w toku intensywnych czynności, nie zgłosiły się same – zaznaczyła prokurator.

Zaapelowała, aby osoby, które widziały lub brały udział w tym zdarzeniu, zgłosiły się do prokuratury w Jarosławiu lub na policję w Radymnie.

Szaleniec w BMW rozjeżdżał ludzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE