Rzeszów. Kładą asfalt na ul. Matysowskiej. Droga zamknięta w czwartek i piątek. Inaczej pojedzie MPK [11-12.08.2022]

i

Autor: fijidji/Pixabay.com Rzeszów. Kładą asfalt na ul. Matysowskiej. Droga zamknięta w czwartek i piątek. Inaczej pojedzie MPK [11-12.08.2022]

Utrudnienia

Rzeszów. Kładą asfalt na ul. Matysowskiej. Droga zamknięta w czwartek i piątek. Inaczej pojedzie MPK [11-12.08.2022]

2022-08-10 14:31

Ostatnia warstwa nawierzchni będzie układana w czwartek i piątek (11-12.08.2022) na ulicy Matysowskiej w Rzeszowie. W związku z tym droga będzie zamknięta dla ruchu. Zmieniają się też trasy kursujących tą drogą autobusów MPK.

Prace związane z rozbudową ul. Matysowskiej w Rzeszowie dobiegają końca. Układanie asfaltu to ostatni etap prac. Jak podaje Urząd Miasta Rzeszowa, ten etap rozpocznie się w czwartek 11 sierpnia i potrwa do piątku 12 sierpnia. Z tego powodu, w ciągu tych dwóch dni ul. Matysowska będzie zamknięta dla ruchu drogowego. W pierwszy dzień, od godz. 8 do godz. 18 nieprzejezdny będzie odcinek od ul. Pienińskiej/św. Walentego do ul. Nowe Wzgórza. W drugi dzień, również od godz. 8 do godz. 18, zamknięty zostanie odcinek od ul. Nowe Wzgórza do ul. Kiepury.

Zobacz też: Nowi funkcjonariusze policji na Podkarpaciu. 52 policjantów złożyło ślubowania [ZDJĘCIA]

Rzeszów. Kładą asfalt na ul. Matysowskiej. Objazdy [11-12.08.2022]

Na czas trwania robót zaplanowano objazdy. W stronę os. Zalesie, jadąc od ul. św. Walentego, można się dostać przez ul. św. Rocha, a później ul. Wieniawskiego. Wracając, kierowcy mogą skorzystać również z objazdu na ul. Wierchowej. Z kolei kierowcy, którzy chcą dostać się do południowych części Rzeszowa, skorzystają z objazdu przez Chmielnik, Kielnarową, Tyczyn, al. Sikorskiego oraz ul. Robotniczą.

Zmiany w te dni dotycząc też kursów MPK. Na linii nr 5 autobusy dojadą do przystanku Powstańców Warszawy/Sikorskiego 12 bez zmian. Natomiast w kierunku ul. Lubelskiej kurs rozpocznie się od przystanku Powstańców Warszawy/Rejtana 13, a dalej bez zmian. Zawieszona zostanie linia nr 48.

Pchli targ w Rzeszowie
Sonda
Co myślisz o remontach ulic?