Rzeszów. Zaginął Krzysztof Likos. Szukają go policjanci. Widziałeś go?

2021-06-10 8:11
Rzeszów. Zaginął Krzysztof Likos. Szukają go policjanci. Widziałeś go?
Autor: podkarpacka policja Rzeszów. Zaginął Krzysztof Likos. Szukają go policjanci. Widziałeś go?

Rzeszowska policja prowadzi poszukiwania 60-letniego Krzysztofa Likosa, ostatnio mieszkającego w Rzeszowie. Mężczyzna w sobotę, 5 czerwca 2021 r. około godz. 6.00, wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując domowników, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Widziałeś go? Skontaktuj się z policją. Szczegóły oraz rysopis zaginionego mężczyzny poniżej.

Rzeszów. Zaginął Krzysztof Likos

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Rzeszowie na Nowym Mieście szukają zaginionego 60-letniego Krzysztofa Likosa. Mężczyzna ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Zaginiony, w sobotę, 5 czerwca 2021 r. około godz. 6, wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując domowników, gdzie wychodzi. Niestety, wciąż nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Czytaj też: Krzaki. Po alkoholu wbił bratu śrubokręt w kręgosłup! Jaka czeka go kara? Jest wyrok sądu

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost około 175 cm; średnia budowa ciała; włosy krótkie, siwe; twarz owalna; nos prosty, normalny; uszy normalne, przylegając; uzębienie – brak widocznych ubytków.
  • Cechy charakterystyczne: ubrane miał zimowe obuwie.

- Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3839 lub z dyżurnym komisariatu tel. 47 821 3810 albo pod numer alarmowy 112. - apeluje policja.

Maskarada 2021 już wkrótce! Do Rzeszowa zjadą teatry z całej Polski
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE