Rzeszów: Zaginął Mariusz Michalik. Ważny apel policji! Trwają poszukiwania 25-latka

2021-05-10 14:28
Rzeszów: Zaginął Mariusz Michalik. Ważny apel policji! Trwają poszukiwania 25-latka
Autor: KWP Rzeszów Rzeszów: Zaginął Mariusz Michalik. Ważny apel policji! Trwają poszukiwania 25-latka

Mariusz Michalik zaginął bez śladu. Policjanci z Rzeszowa, którzy koordynują poszukiwania, przekazali ważny apel do osób, które mogą pomóc w odnalezieniu. Liczy się każdy sygnał! Poszukiwania 25-latka trwają od wielu miesięcy. Mundurowi sprawdzają każdy trop, jaki pojawia się w sprawie, ale żaden z nich nie doprowadził do odnalezienia zaginionego Mariusza Michalika. Gdzie jest 25-latek? Policjanci i strażacy przeczesali kolejne tereny i brzegi rzek, ale bezskutecznie. Analiza zapisów monitoringu też nie pomogła. Co dalej?

Rzeszów. Zaginął Mariusz Michalik. Policja skierowała ważny apel do osób, które mogą pomóc w poszukiwaniach i odnalezieniu 25-latka. Sprawa jest bardzo poważna. Mężczyzna zaginął w styczniu, od tego czasu cały czas trwają poszukiwania, ale nadal nie ma przełomu. Gdzie jest Mariusz Michalik? Zaginął 5 stycznia 2021 roku. To był wtorek, po długim weekendzie po Nowym Roku. Wieczorem wyszedł z mieszkania przy ul. Grabskiego. Od tamtej pory nikt go nie widział, a 25-letni Mariusz Michalik nie skontaktował się z nikim z bliskich.

Jego zaginięcie zgłosiła rodzina w Komendzie Powiatowej Policji w Staszowie, w miejscu zamieszkania. Ponieważ jednak do zaginięcia doszło w Rzeszowie, poszukiwania przejęli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie – informują mundurowi zajmujący się sprawą. I jednocześnie proszą o pomoc w odnalezieniu młodego mężczyzny. Liczy się każdy sygnał, który może doprowadzić do szczęśliwego finału poszukiwań.

Zobacz też: Burmistrz Sieniawy skazany za jazdę bez uprawnień i chodzenie bez maseczki

Rzeszów: Zaginął Mariusz Michalik. Trwają poszukiwania

Poszukiwania mężczyzny trwają od kilku miesięcy. Policjanci i strażacy sprawdzają m.in. rzeki i inne akweny wodne – sprowadzono nawet specjalny sprzęt, płetwonurków, psy tropiące… Bez skutku. – W ostatnim czasie wspólnie ze strażakami funkcjonariusze sprawdzili kolejne, do tej pory nieprzeszukane odcinki rzek: Wisłok do jego ujścia do Sanu oraz odcinek Sanu do ujścia do Wisły – informują mundurowi. Niestety, wielomiesięczna akcja poszukiwawcza nie przynosi efektów.

Policjanci z wydziału kryminalnego sprawdzili również kilkadziesiąt sygnałów od osób, które, jak przypuszczały, widziały zaginionego. Z każdą taką osobą rozmawiali oraz przeglądali zapisy monitoringu z miejsca i okolic, gdzie 25-latek miał być widziany. Niestety do tej pory żaden z sygnałów się nie potwierdził – informują policjanci z rzeszowskiej komendy.

Poszukiwania Mariusza Michalika. Ważny apel policji

Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły przełomu, ale policjanci nie tracą nadziei. I proszą o pomoc. Zwrócili się z ważnym apelem do wszystkich, którzy mogą coś wiedzieć o okolicznościach zaginięcia, a więc do osób, które wieczorem lub w nocy z 5 na 6 stycznia przebywały, przechodziły lub przejeżdżały w rejonie ul. Grabskiego, Kwiatkowskiego, kąpieliska Żwirownia lub zalewu na Wisłoku. – Być może, któraś z tych osób zauważyła coś, co może mieć znaczenia dla dalszych poszukiwań. Może coś istotnego zarejestrowała kamera przejeżdżającego lub parkującego w tym rejonie samochodu – dodają mundurowi.

Wszelkie informacje można przekazywać policjantom Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiście lub telefonicznie – pod nr tel. 47 821 3224 lub dyżurnemu komendy tel. (47) 821 3310, albo dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Super Raport 10.05 (Goście: Waldemar Buda - wiceminister funduszy, Andrzej Rozenek - Nowa Lewica) Sedno Sprawy: Ireneusz Raś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE