Przemyska Fundacja Ada. U nich psy nie czekają na adopcję w klatkach. Jedyne takie miejsce na świecie [GALERIA]

2022-09-30 13:23

W przemyskiej Fundacji Ada funkcjonuje Centrum Adopcyjne, z którego możemy adoptować zwierzęta do swojego domu. Jednak nie jest to typowe schronisko, gdzie psy i koty czekają na swój nowy dom w klatkach, kojcach i zimnych boksach. Tam zwierzaki mieszkają w Psiej Wiosce. Jedynym takim miejscu na świecie, które jest namiastką domu z kochającymi ludźmi.

Psia Wioska w przemyskiej Fundacji Ada to kilka kolorowych domków, w których pracują osoby związane z przemyską lecznicą. Jednak nie ma tam zwykłych pokoi biurowych. Kolorowe domki, z których każdy ma ogródek są miejscem gdzie jest ciepło, są kanapy, fotele, oraz kocyki, legowiska, miski z jedzeniem oraz ludzie, którzy kochają zwierzęta.

Psiaki gotowe do adopcji czekają na swoich nowych właścicieli w właśnie w takich domkach. Nie tylko uczą się przebywać z człowiekiem, ale i zbierają czułości od  pracowników, którzy głaskają i tulą zwierzęta tak bardzo potrzebujące miłości. Psy śpią na kanapach lub fotelach, czasem siedzą przy biurku, a niekiedy  leżą na swoim legowisku z ulubioną zabawką. W domkach tworzących Psią Wioskę jest ogrzewanie i klimatyzacja, aby zwierzęta miały jak najlepsze warunki. Czworonogi nie tylko uczą się bytowania z człowiekiem w domu, ale i sprawiają ogrom radości pracownikom.

To najprawdopodobniej jedyne takie miejsce na świcie. Psy nie są umieszczane w boksach, kojcach i klatkach. Mogą korzystać z dobrodziejstw kolorowych domków. Dla zwierzaków, które zanim trafiły do lecznicy spędzały życie na łańcuchu to ogromna zmiana. Nagle czują się częścią ludzkiego świata i widzą, że ich życie może być lepsze.

Jesień w Bieszczadach
Sonda
Lubisz zwierzęta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE