Chciała zlecić i zapłacić za zabójstwo swojego męża. Zabójcy szukała w sklepie...

i

Autor: Policja Śląska/ Policja Bieruń Chciała zlecić i zapłacić za zabójstwo swojego męża. Zabójcy szukała w sklepie...

Szok!

Chciała zlecić i zapłacić za zabójstwo swojego męża. Zabójcy szukała w sklepie...

2023-04-11 11:33

29-letnia kobieta chciała zlecić i zapłacić za zabójstwo własnego męża. Osoby, która miałaby zrobić to za pieniądze szukała w ... sklepie. Kilka razy namawiała młodego mężczyznę, by ten zamordował mężczyznę. Przekazała mu nawet część obiecanych pieniędzy. Wpadła, bo świadek całą sprawę zgłosił na policję.

Zabójcy męża szukała w sklepie. Nawet przekazała część pieniędzy

Do bieruńskiej komendy zgłosił się świadek, który przekazał informacje, dotyczące zlecenia zabójstwa mężczyzny. Jak twierdził, przekazano za to nawet pieniądze. Bieruńscy kryminalni natychmiast rozpoczęli czynności. Ja się okazało, 29-letnia kobieta chodząc po sklepie szukała osoby, która zabiłaby jej męża. Za ten czyn oferowała 30 tysięcy złotych.

- Kilkakrotnie nakłaniała młodego mężczyznę do popełnienia tego czynu, przekazała nawet część obiecanej kwoty. Bieruńscy śledczy ustalają charakter udziału mężczyzny w sprawie. Sprawczyni podżegania do zabójstwa w wyniku podjętych czynności została zatrzymana i trafiła do bieruńskiej komendy - informuje bieruńska policja.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego 29-latka usłyszała już prokuratorski zarzut podżegania do zabójstwa. Sąd na wniosek śledczych zastosował wobec niej 3-miesięczny areszt.

Teraz kobiecie grozi kara nawet dożywotniego pozbawiania wolności.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Policjanci z poznańskiego Archiwum X zatrzymali podejrzanego o zabójstwo sprzed 22 lat
Nasi Partnerzy polecają