Częstochowa, Droga Krajowa 1, Bogusławice: Na miejsce śmigłowce LPR i wojskowy

2020-07-02 15:36 Sylwia Sitka-Czerniak

Wypadek koło Częstochowy: Do poważnego wypadku koło Częstochowy (Bogusławice) doszło w czwartek (2.07.2020) w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 1. W zderzeniu dwóch pojazdów ciężarowych i autobusu rannych jest wiele osób. Bilans poszkodowanych może być większy! Na miejscu cały czas trwa akcja ratownicza z udziałem 30 zastępów straży pożarnej i 4 śmigłowców LPR.

Częstochowa, Droga Krajowa 1, Bogusławice: Na miejscu wypadku 30 zastępów straży

Do wypadku w Bogusławicach doszło na drodze krajowej nr 1 w powiecie częstochowskim. W zderzeniu dwóch pojazdów ciężarowych i autobusu ranne są dwie osoby, ale bilans poszkodowanych może być większy! Na miejscu cały czas trwa akcja ratownicza.

- W wyniku tego zdarzenia rannych zostało 30 osób - mówi nam pracujący na miejscu strażak.

ZOBACZ: Wypadek na DK1 w Bogusławicach: Trasa całkowicie zablokowana

Rzeszów: Wypadek na Moście Zamkowym

Wypadek na DK1 koło Częstochowy! Zderzenie ciężarówek z autokarem, wielu rannych!

Na miejscu cały czas trwa akcja ratownicza z udziałem 30 zastępów straży pożarnej i 4 śmigłowców LPR.

Poszkodowani to pasażerowie jadący autokarem relacji Częstochowa - Łódź. Przeczytaj: Wypadek na DK1 w Bogusławicach. Kim są poszkodowani z autokaru Częstochowa - Łódź?

Na miejsce dotarł śmigłowiec wojskowy, który przystosowany jest do transportu także osób rannych.

Przyleciał on po lżej ranne osoby.

Niedaleko Częstochowy (Bogusławice) zderzyły się dwie ciężarówki i autokar. Pojawił się ogień, jest wielu rannych. Mówi Marta Kaczyńska z policji:
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE