Częstochowa. Zboczeniec onanizował się w autobusie miejskim! Wszystko nagrała kamera

i

Autor: Shutterstock Zdjęcie ilustracyjne. Częstochowa. Zboczeniec onanizował się w autobusie miejskim! Wszystko nagrała kamera

Częstochowa

Częstochowa. Zboczeniec onanizował się w autobusie miejskim! Wszystko nagrała kamera

Mężczyzna usiadł naprzeciwko młodej kobiety w autobusie komunikacji miejskiej w Częstochowie i bezwstydnie zaczął się onanizować. Kobieta całą sytuację nagrała telefonem komórkowym. Te obrzydliwe sceny rozegrały się w autobusie linii 17 w biały dzień. Mężczyzna ani przez chwilę, nie wydawał się speszony!

Jak informuje dziennikzachodni.pl te obrzydliwe sceny rozegrały się we wtorek, 28 czerwca, w autobusie linii 17 w Częstochowie. Mężczyzna usiadł naprzeciwko młodej kobiety, rozsunął rozporek i bez skrępowania wyciągnął penisa i zaczął się onanizować, osłaniając się jedynie z boku nieco ręką.

Czytaj także: Mysłowice: Kule gradu rozbiły mu szybę w aucie. "Ja pie***e" [WIDEO]

Zszokowana kobieta nagrała całe zajście telefonem komórkowym. O sprawie powiadomiono także policję.

- Zdołaliśmy ustalić tożsamość mężczyzny, a materiały dowodowe w tej sprawie zostały przekazane do Komisariatu II w Częstochowie, który teraz będzie zajmował się postępowaniem - mówi w rozmowie z DZ podkom.Sabina Chyra-Giereś, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Express Biedrzyckiej 29.06 (Tomasz Trela, płk Andrzej Kruczyński, dr Jacek Sokołowski) Sedno Sprawy: Piotr Müller
Sonda
Czy lubisz podróżować komunikacją miejską?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany