Częstochowa. Zboczeniec onanizował się w autobusie miejskim! Wszystko nagrała kamera

i

Autor: Shutterstock Zdjęcie ilustracyjne. Częstochowa. Zboczeniec onanizował się w autobusie miejskim! Wszystko nagrała kamera

Częstochowa

Częstochowa. Zboczeniec onanizował się w autobusie miejskim! Wszystko nagrała kamera

Mężczyzna usiadł naprzeciwko młodej kobiety w autobusie komunikacji miejskiej w Częstochowie i bezwstydnie zaczął się onanizować. Kobieta całą sytuację nagrała telefonem komórkowym. Te obrzydliwe sceny rozegrały się w autobusie linii 17 w biały dzień. Mężczyzna ani przez chwilę, nie wydawał się speszony!

Jak informuje dziennikzachodni.pl te obrzydliwe sceny rozegrały się we wtorek, 28 czerwca, w autobusie linii 17 w Częstochowie. Mężczyzna usiadł naprzeciwko młodej kobiety, rozsunął rozporek i bez skrępowania wyciągnął penisa i zaczął się onanizować, osłaniając się jedynie z boku nieco ręką.

Czytaj także: Mysłowice: Kule gradu rozbiły mu szybę w aucie. "Ja pie***e" [WIDEO]

Zszokowana kobieta nagrała całe zajście telefonem komórkowym. O sprawie powiadomiono także policję.

- Zdołaliśmy ustalić tożsamość mężczyzny, a materiały dowodowe w tej sprawie zostały przekazane do Komisariatu II w Częstochowie, który teraz będzie zajmował się postępowaniem - mówi w rozmowie z DZ podkom.Sabina Chyra-Giereś, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Express Biedrzyckiej 29.06 (Tomasz Trela, płk Andrzej Kruczyński, dr Jacek Sokołowski) Sedno Sprawy: Piotr Müller
Sonda
Czy lubisz podróżować komunikacją miejską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE