Dramat księdza Chojnickiego! Po studniówce trafił na SOR. Teraz tańczy z kulami ortopedycznymi

i

Autor: printscreen/padre.adriano/Tik Tok Ksiądz Adrian Chojnicki złamał nogę podczas studniówki. Mimo kontuzji nadal jest aktywny na Tik Toku.

Słynny ksiądz miał wypadek

Dramat księdza Chojnickiego! Po studniówce trafił na SOR. Teraz tańczy z kulami ortopedycznymi

2023-02-13 20:02

Znany z aktywności na Tik Toku ks. Adrian Chojnicki z Rybnika doznał nieprzyjemnej kontuzji! Kapłan podczas studniówki złamał nogę, a uszkodzona kończyna musiała zostać zagipsowana przez lekarzy. Kochający taniec duchowny wcale się jednak nie zraził i pomimo urazu, znowu zatańczył dla użytkowników mediów społecznościowych. W pewnym momencie odrzucił nawet ograniczające go kule ortopedyczne!

Ksiądz Chojnicki złamał nogę na studniówce. Teraz tańczy z kulami ortopedycznymi

Co za pech! Ksiądz Adrian Chojnicki, znany z filmików wrzucanych na Tik Toka miał wypadek. Do nieszczęścia doszło na studniówce, gdzie kapłan złamał nogę. Uszkodzona kończyna trafiła w gips, a kapłan musi się poruszać przy pomocy kul ortopedycznych. Kiedy inny but znajdzie się pod Twoim... Sytuacja była dynamiczna, ale i tak zabawa była królewska - tłumaczy feralne zdarzenie ks. Adrian Chojnicki. Niezrażony wypadkiem wikariusz parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku-Chwałowicach już pokazał, że nie zamierza rezygnować z tanecznej pasji z powodu takiej błahostki, jak złamanie nogi. Na Tik Toku ukazał się kolejny filmik z ks. Chojnickim w roli głównej. Duchowny tańczy na nim z nogą w gipsie, a pewnym momencie odrzuca nawet kule ortopedyczne i podskakując na jednej nodze, pląsa do piosenki pt. "Kapitan" Teamu X i Natsu. To się nazywa triumf ducha nad słabością ciała! Internauci wprost nie mogą wyjść z podziwu. Filmik ma już ponad 100 tysięcy wyświetleń oraz ponad 2700 polubień.

Telefon w ręku i słuchawki w uszach. Chorzowianka weszła wprost pod nadjeżdżający tramwaj
Sonda
Lubisz tańczyć?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany