Godów: Pijany piłkarz zabił na drodze 14-letnią Amelię. Szokujący wyrok sądu! Ludzie są wściekli

2021-05-07 7:35 Bartosz Wojsa
Godów: Pijany piłkarz zabił na drodze 14-letnią Amelię. Szokujący wyrok sądu! Ludzie są wściekli
Autor: arc. SE Godów: Pijany piłkarz zabił na drodze 14-letnią Amelię. Szokujący wyrok sądu! Ludzie są wściekli

Do tragedii doszło 19 września 2020 roku na drodze między Czyżowicami a Godowem. Pijany piłkarz, 19-letni Grzegorz W., jechał samochodem, mając we krwi 2 promile alkoholu. Nagle wtargnął autem na chodnik, gdzie potrącił 14-letnią Amelię. Niestety, dziewczynka po kilku dniach zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Teraz sąd zdecydował w sprawie młodego mężczyzny. Wyrok sądu jest szokujący! Ludzie są wściekli i nie zostawiają na śledczych suchej nitki.

Spis treści

  1. Pijany piłkarz zabił na drodze 14-letnią Amelię. Na wszystko patrzyli jej rodzice
  2. Zdjęcia z miejsca potrącenia wywołują ciarki. Przykre wspomnienia
  3. Sąd wydał zaskakujący wyrok w sprawie 19-letniego Grzegorza W.

Pijany piłkarz zabił na drodze 14-letnią Amelię. Na wszystko patrzyli jej rodzice

Ten tragiczny wypadek w Godowie miał miejsce 19 września 2020 roku. 14-letnia Amelia wraz rodziną wracała z urodzin swojej kuzynki Milenki. Razem z tatą wsiadali do auta. Ich mama zmieniała akurat obuwie. Już żegnali się z biesiadnikami, gdy nagle doszło do tragedii. 19-letni Grzegorz W. upił się po meczu. Piłkarz LKS Naprzód Czyżowice wsiadł do auta po niejednym kieliszku. Ruszył swoją skodą. Jadąc ul. Powstańców zjechał na chodnik i z impetem uderzył w 14-letnią Amelkę. Niestety, po kilku dniach w wyniku odniesionych obrażeń dziewczynka zmarła. "Czasem Amelka mi się śni, widzę ją w tym grobie, a ona mnie trzyma za szyję i mówi „mamusiu, ja już tam nie chcę być", opowiadała niedawno matka nastolatki w rozmowie z "Faktem". Teraz zapadł wyrok sądu w tej sprawie. Ludzie są wściekli! Szczegóły poniżej.

Zdjęcia z miejsca potrącenia wywołują ciarki. Przykre wspomnienia

Sąd wydał zaskakujący wyrok w sprawie 19-letniego Grzegorza W.

Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim wydał zaskakujący wyrok w sprawie 19-letniego Grzegorza W., sprawcy śmiertelnego potrącenia Amelii. Jak podaje portal enowiny.pl, sąd skazał młodego mężczyznę na 8 lat więzienia. "8 lat pozbawienia wolności, dożywotni zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów mechanicznych, świadczenie w wysokości 5 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, a także 10 tys. zł dla rodziców Amelii, Katarzyny i Łukasza – na takie kary skazała dziś (6 maja) sędzia Ewa Tatarczyk Grzegorza W. i zwolniła oskarżonego w całości od ponoszenia kosztów sądowych", podaje serwis. Ludzie są wściekli i uważają, że kara jest zbyt niska. Wyrok jest nieprawomocny, odbędzie się prawdopodobnie odwołanie od niego. 

Uciekał z prędkością ponad 200 km/h
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE