Katowice. Policja szuka złodzieja okularów

i

Autor: Policja Katowice Katowice. Policja szuka złodzieja okularów

Katowice. Plecak na ramię, CZASZKA na klacie. Policja szuka złodzieja. Czy go rozpoznacie?

2020-12-03 10:22

Policjanci z Katowic prowadzą poszukiwania złodzieja z Silesii. Mundurowi opublikowali zdjęcie podejrzanego mężczyzny, który skradł okulary wartości 600 złotych. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, powinien zgłosić się na komendę.

Katowice. Policja szuka złodzieja okularów

Jak czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Katowicach mundurowi z komisariatu II prowadzę sprawę kradzieży okularów marki Carrera o wartości prawie 600 złotych w centrum handlowym Silesia City Center. - Do kradzieży doszło 2 października 2020 roku w salonie optycznym na terenie centrum handlowego przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. Wizerunek mężczyzny zarejestrował monitoring. Podejrzewany to mężczyzna w wieku około 40 lat, posiadający krótkie siwiejące włosy z widocznymi zakolami, ubrany w szarą koszulkę z krótkimi rękawami posiadającą nadruk w kształcie czaszki, ciemne spodnie, czarne buty i czarno-biały plecak - opisują katowiccy mundurowi.

- Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z II komisariatu pod numerem telefonu 47 85 136 50, 47 85 136 76 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: [email protected] - apelują mundurowi z Katowic.