Szok!

Kim jest "Apteka", zatrzymany po walce MMA? "Środowisko powinno usuwać takich. Nigdy nie był zawodnikiem"

2023-07-05 13:44

Szymon N. próbował zrobić karierę w sportach walki. Postawił na MMA w najbrutalniejszej federacji "Wotore". Jak sam podkreślał w wywiadach "lubi się bić" i nie krył, że brał udział w ustawach wielokrotnie. Środowisko sportowców jest jednak bezlitosne. "Apteka nigdy nie był zawodnikiem MMA tylko pozerem udającym zawodnika".

Chciał robić karierę w MMA. Środowisko bezlitosne dla Apteki

Szymon N. został zatrzymany 26 czerwca w swoim mieszkaniu przez policjantów wspieranych przez antyterrorystów, którzy użyli granatów hukowych i taranu. Mężczyzna chciał zrobić karierę w MMA w federacji "Wotore", jednak i w tej kwestii poległ. Został zastał zatrzymany kilka dni po przegranej walce w Katowicach. Zmierzył się z Kamilem Mindą, który nie miał najmniejszych trudności w pokonaniu Apteki. Prokurator przedstawił mu zarzuty działalności w zorganizowanej grupie przestępczej, a także wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu zabezpieczono między innymi narkotyki. 28 czerwca decyzją sądu Szymon N. został tymczasowo aresztowany.

Trener Mindy, Mirosław Onkiński skomentował na swoim profilu na Facebooku zatrzymanie N.

- Środowisko sportowców MMA powinno usuwać takich ludzi jak Apteka ze swojego grona . Ja jako człowiek który tworzył Polskie MMAJestem przeciw patologi MMA dla sportowców nie dla bandytów. MMA przeciw narkotykom.MMA to piękny sport - napisał Mirosław Onkiński.

Trener wbił także szpilę Szymonowi N. pisząc: "Apteka nigdy nie był zawodnikiem MMA tylko pozerem udającym zawodnika".

Dalej Onkiński pisze: "Jak wjeżdżał do hotelu Amadeusza Amadeusz Ferrari to Apteka był odważny i śmiał się ze wszyscy się wystraszyli .Czemu sztywny nie postawił się tylko leżał jak placek" - nawiązując do afery jaka miała miejsce w Tajlandii, gdy Szymon N. wparował do pokoju innego zawodnika.

N. nim postanowił walczyć w "Wotore", należał do klubu motocyklowego, zajmował się sumiarstwem i łowieniem karpi.

O swojej ksywie w jednym z wywiadów powiedział: "ciekawa i unikatowa", ciągnięty za język przyznał dziennikarce, że ma dużą wiedzę farmaceutyczną "odnośnie różnych medykamentów z grupy sportowej". Otwarcie mówił o dopingu stosowanym w budowaniu sylwetki, bo w MMA nie jest zabroniony.

Sonda
Oglądasz walki MMA?
Gwiazdor MMA zatrzymany po walce. Prawdziwy kocioł! Grozi mu nawet 12 lat więzienia
Listen on Spreaker.